Enis Kirazoğlu korsan oyun mu oynuyor?

Var. Alacak durumu var, dünyanın parasını kazanıyor. Bu videoda bile bu oyun üzerinden binlerce TL kazanmıştır. Çıkıp crack oynaması (eğer gerçekse) etik değildir. Bu oyunun ekmeğini yiyorsa oyuna para vermek zorunda. Ahlak denen bir şey var.
Videonun çekildiği tarihe bakmamıştım. 2017'de durumu nasıl bilmiyorum, eğer günümüzdeki gibi iyiyse yaptığı cidden ahlaksızlık.

Bu konuda katılıyorum o videodan para kazanıyorsa almalı. Ama muhtemelen YouTube'dan bir gameplay videosu bu görüntü kendi oyunu olduğunu düşünmüyorum.

Sorgulamadan uzak siyasetçilere tapan, tapmayı felsefe edinmiş bir cümle. Cümle bir insan olsaydı herhangi bir aktrollü örnek verebilirdim.
Hocam bu nasıl bir siyasi görüş konuyu nasıl bu şekilde değerlendirebildiniz anlamadım. Günün 24 saati siyaset yapan biri bile bu kadar politik düşünemezdi

Oyun görüntülerini başka yerlerden almış olabilir.

Sonuçta Gameplay çekmiyor, eleştirisini anlatırken arkaya koyduğu görüntüyü farklı yerlerden koyabilir.

Son düzenleme:
Bu konuda katılıyorum o videodan para kazanıyorsa almalı. Ama muhtemelen YouTube'dan bir gameplay videosu bu görüntü kendi oyunu olduğunu düşünmüyorum.

Bence bu kadar kasmanıza gerek yok. Şirketler bu adamlara oyunları hediye gönderiyor zaten. Multiplayer grubuyla da ortak kullandığı oyun hesapları mevcut.

Hocam bu nasıl bir siyasi görüş konuyu nasıl bu şekilde değerlendirebildiniz anlamadım. Günün 24 saati siyaset yapan biri bile bu kadar politik düşünemezdi

Allah aşkına "yapmışsa bir sebebi vardır" ne demek :)

Aklıma direk sorgulamayan düşünmeyen aktroller geliyor. Sadece benzetme yapmak istedim.

Yani çıktığı zamanda sorunlu çıkan bir oyun para vermek istememiş olabilir.

Ayrıca korsan ise ne olur ki içerik mi değişiyor?

Bilemeyiz yani belki hızlıca indirmek için repack olarak falan indirdi. Adamda illaki vardır oyun yoksa da multiplayer ortak hesabında vardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı