Enis Kirazoğlu veya Charmquell gibi videolar nasıl yaparım?

Son durumun ne bilmiyorum ama CharmQuell denen adam videolarının %80 kadarını telef ediyor. 8 dakikaya tamamlayacağım niyetine aynı şeyleri tekrar edip duruyor. Hazırladığı metin tüm videolarda aynı.

Bu konuyla biraz alakasız ama okuyorsa sesleneyim azıcık kitap oku reis yazık ediyorsun videolarına. TTO, natron abi ve toprak koç videoları cillop gibiydi. Resim bulmakta zorlanıyorsan 10 tane CC0 site önereyim cringe resimler koyup durma. Güzel konsept devam et bakalım.
Konu sahibi okuyorsa da önerilerimi dikkate alabilir. Mesela bir sorun yaşadın ve çözüme ulaşmak için direkt video izlemekten ziyade forumdan foruma yazı okumayı seçiyorsan bu iş tam sana göredir. Son durumunu merak ediyorum.

Vallahi rica etsem bana 10 tane CC0 site önerir misin ben de kanal açtım bu tarz görsellerin bulunduğu kaynaklarımı arttırmak istiyorum.

Vallahi rica etsem bana 10 tane CC0 site önerir misin ben de kanal açtım bu tarz görsellerin bulunduğu kaynaklarımı arttırmak istiyorum.
O yazı biraz sitemdi hocam. Kullandığım siteleri yazayım yine de:
Textures for 3D, graphic design and Photoshop! (aynı site içinde bir milyon tane kaynak resim var)

Sen hangi kaynakları kullanıyorsun hocam?

Kanal adın nedir? Takip edeyim.

Gameguin yazarsan bulabilirsin teşekkürler. youtube.com/gameguin

O yazı biraz sitemdi hocam. Kullandığım siteleri yazayım yine de:
Textures for 3D, graphic design and Photoshop! (aynı site içinde bir milyon tane kaynak resim var)

Sen hangi kaynakları kullanıyorsun hocam?

Çok sağ ol paylaşımın için.

Kullandığım farklı kaynaklar bunlar.

Yukarıda belirttiğim YouTuber'ler gibi nasıl video yaparım? Oyunların geçmişi, olacaklar, neler olduğu hakkın da bilgiler veriyorlar kaynağa nereden ulaşıyorlar? Yani ben nereden öğrenebilirim? Ve ekrana koydukları fotoğrafları videoları nereden ona göre buluyorlar?

araştırarak.https://www.youtube.com/c/BasoHQ bu hesapta CharmQuell benzeri bakıp örnek alabilirisniz.

Yukarıda belirttiğim YouTuber'ler gibi nasıl video yaparım? Oyunların geçmişi, olacaklar, neler olduğu hakkın da bilgiler veriyorlar kaynağa nereden ulaşıyorlar? Yani ben nereden öğrenebilirim? Ve ekrana koydukları fotoğrafları videoları nereden ona göre buluyorlar?

Enis kiraz oğlu çok uzun bir süredir oyun sektöründe, birçok kanalda görev yaptı. Bir sürü bağlantısı var.

Gameguin yazarsan bulabilirsin teşekkürler. youtube.com/gameguin

Çok sağ ol paylaşımın için.

Kullandığım farklı kaynaklar bunlar.

Hocam kanalını inceledim gerçekten çok beğendim kariyerinde başarılar.

Geri
Yukarı