Enkaz altında yardım isteyen vatandaşla dalga geçtiler

Öfkeden elim ayağım titredi şunları bulup her türlü şeyi yapacaksın yalvartacaksın. Bunlar yaratık işte lanet olsun onlara ya umarım en ağır acıya maruz kalırlar.

Devlet gram uğraşmadı ki şu köpekleri yakalayabilsinler. Yaptıkları suç ve 2 seneye aşkın süredir yapıyorlar bunu.

Hocam köpeklere laf etmeyin onlar bile enkazda insanları bulmaya yardım ediyor. İblis derseniz makul olur.

Son düzenleme:
Ben de buldum kişiyi.
Aman ha. İsminizi falan vermeyin. Mernis'ten buluyorlarmış.
Konuşurken falan da ses kaydını alıyorlarmış. Sövüp mövüp haksız duruma düşmeyin.
Bulsunlar ne olacak? Herkesin var.

Ayrıca izinsiz ses kaydı almak suç ve delil olarak kullanılamaz. Her türlü onlar sıkıntıda. İstediklerini yapsınlar, karşılarında mal yok.

Haklısın, gram umurlarında değil.
Bu grupların bu hale gelmesinin ana kaynağı zaten Discord. Her şeyden önce, attıkları otomatik doğrulama e-postaları bile profesyönel değil. Gereksiz bir platform, bütün aşağılık insanları bir araya topluyor.

Discord'da bir grubun, enkaz altında kalan vatandaşları arayarak dalga geçmişler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doxlandı ama bunlar. Bütün bilgilerini buldular yanlış duymadıysam elbette paylaşmayacağım.

Geri
Yukarı