Enkaz altında yardım isteyen vatandaşla dalga geçtiler

Hocam siz ne diyorsunuz bahsettiğiniz ahlaksızlar suriyelilerden, afganlardan ve son olarakta pakistanlılardan besbeterler ülkemizdeki arap kökenli sığınmacılar bunların yanında melek gibi kalır!
Abartmaya gerek yok, Suriyelilerin de suçu büyük şimdi. Deli gibi küfür ettiğimiz Yunan kurtarma timi bile bize yardımda bulunurken, din kardeşi dediğimiz - "dedikleri" - Suriyeliler bizi sömürüyor.

Abartmaya gerek yok, Suriyelilerin de suçu büyük şimdi. Deli gibi küfür ettiğimiz Yunan kurtarma timi bile bize yardımda bulunurken, din kardeşi dediğimiz - "dedikleri" - Suriyeliler bizi sömürüyor.
Doğrudur hocam ama benim genel olarak ırkçı yaklaşımlarım etnik köken olarak araplara!

Dalga geçenler tutuklanmış. Serbest bırakılan da var.

Kendisine söylenenleri tekrar ettiğini savunan M.B, "Böyle bir şey olmasını istemezdim. Suçumun olduğunu düşünmüyorum. Ancak yine de pişmanım. Discort isimli grubu 5-6 kişi birden kurduk. Ben hiçbir şey paylaşmadım." ifadelerini kullandı.
Suçumun olduğunu düşünmüyorum demek nedir yahu?

Discord'da bir grubun, enkaz altında kalan vatandaşları arayarak dalga geçmişler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle insanlarla aynı havayı soluduğum için kendimden utanıyorum.😡😡😡

Millet bunlara nefret kusuyor da bu adama neden bir şey demiyor?
O zaten yurtdışında, bilindik bir yayın. Eskiden de hep Türklerin aleyhine yayınlar yaptı. Bir şey de yapamıyoruz, Fransa hükümetinin bir şey yapması lazım. Asıl şu anki mevzu ülkemizin içinde bizimle aynı havayı soluyan, aynı ırk aynı dili konuşan yaratıkların yargılanması.

Reddit r/Turkey'deki bir Fransız'ın dediğine göre bu Charlie Hebdo yayını ülkede en az tutan, kimsenin ilgilenmediği yayınlardan biri. Gündeme gelmek için de böyle saçma yayınlar yapıyor.

O zaten yurtdışında, bilindik bir yayın. Eskiden de hep Türklerin aleyhine yayınlar yaptı. Bir şey de yapamıyoruz, Fransa hükümetinin bir şey yapması lazım. Asıl şu anki mevzu ülkemizin içinde bizimle aynı havayı soluyan, aynı ırk aynı dili konuşan yaratıkların yargılanması.

Reddit r/Turkey'deki bir Fransız'ın dediğine göre bu Charlie Hebdo yayını ülkede en az tutan, kimsenin ilgilenmediği yayınlardan biri. Gündeme gelmek için de böyle saçma yayınlar yapıyor.
Yok yani. Yok halka salın parçaladın, yok sabun yapalım, yok işkence edelim vs...
Bu tür şeyler deniyor ama bu adamı sanki duymamışlar gibi.

1 sayfa yazı yok. Ona kızdım ben.

Geri
Yukarı