Şubesiz bankacılığın öncülerinden finansbank altyapısındaki Enpara.com un bu kampanyasından bugün haberdar oldum. Paylaşmak istedim. Hala 3 ay kullanabiliriz.
Finansbank Enpara.com - Masrafsız Ücretsiz Dijital Bankacılık | Enpara.com

Kendi sayfasında da dediği üzere;
Steam, League of Legends, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Playstation, Karnaval One ve Deezer üzerinden 31/12/2015'e kadar Encard'ınızla aylık toplam 50 TL'ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %50'si bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza iade edilir.

Her ay Steam, League of Legends, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Play Station, Karnaval One ve Deezer üzerinden toplam 50 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %50 iade yapılacaktır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda 50 TL'nin üzerindeki tutar için iade yapılmayacaktır. Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 300 TL iade kazanılabilir.

Çok geç keşfettim çok :( Her ay bir oyuna 25TL indirim demekti bu. Hiç olmadı steam cüzdana atardım her ay 50 TL. 25i iade oh miss.

Tekrar merhabalar,
Salı günü yapmış olduğum başvurumdan sonra bugün Enpara.com dan işyerime geldiler ve sözleşmem ile Encard ımın bulunduğu, not defteri ve kalem hediyeli paketimi teslim ettiler. Kartım yarın alışverişe açılacakmış. Ben de bugün hesabıma para yatırıp yarın steam cüzdana 50TL yükleyip 25TL sini önümüzdeki ay çerisinde iade alacağım. Bu şekilde 3 ay boyunca Steam Cüzdana attığım 50 TL ler bana 25 TL ye gelecek. Yılsonu indirimlerini değerlendirmeyi düşünüyorum.
Önümüzdeki yıl boyunca da muhtemelen bu kampanyanın devam edeceğini söylediler.
20151008_124838.jpg

Peki bu hesaptan düzenli olarak hesap işletim ücreti vb. bir ücret kesiyorlar mı ? Fırsatçı banka çok malumunuz yasal olmamasına rağmen bir şeyler uydurup para kesiyorlar ondan soruyorum .
Hesap işletim ücreti yok. Enpara.com u biraz incelerseniz başka banka atmlerini kullanmadığınız sürece herhangi bir ücret söz konusu değil.

Peki bu hesaptan düzenli olarak hesap işletim ücreti vb. bir ücret kesiyorlar mı ? Fırsatçı banka çok malumunuz yasal olmamasına rağmen bir şeyler uydurup para kesiyorlar ondan soruyorum.
Alıntı yaptığın yazıyı iyice okusaydınız olmadığını görebilirdiniz.

Alıntı yaptığın yazıyı iyice okusaydınız olmadığını görebilirdiniz.

Siz de benim yazdığımı iyice okusaydınız sorumun amacının sadece hesap işletim ücreti üzerine olmadığını genel olarak herhangi bir kesintinin var olup olmadığını öğrenmek istediğimi görebilirdiniz. Zaten bankaların olur olmadık şeylerden kesinti yaptıklarını yorumumda da belirtmişim.

Ayrıca sorularımı üşenmeden cevapladığın için teşekkür ederim. @Silinen üye

Siz de benim yazdığımı iyice okusaydınız sorumun amacının sadece hesap işletim ücreti üzerine olmadığını genel olarak herhangi bir kesintinin var olup olmadığını öğrenmek istediğimi görebilirdiniz. Zaten bankaların olur olmadık şeylerden kesinti yaptıklarını yorumumda da belirtmişim.
Okumadığınız zaten buradan belli oluyor. Zaten yazıda sadece hesap işletim ücretini demiyor diğer ücretlerin de alınmadığı yazılmış.

Okumadığınız zaten buradan belli oluyor. Zaten yazıda sadece hesap işletim ücretini demiyor diğer ücretlerin de alınmadığı yazılmış.

Hala bankaların EFT, Hesap işletim ücreti, fatura yatırma dışında başka adlar altında bir ücret kesip kesmediğini öğrenmek istediğimi anlamamışsanız diyecek bir şeyim yok size.
Nitekim bankalar sadece EFT, Hesap işletim ücreti, fatura yatırma ücretleri kesmiyorlar onun dışında yüzlerce saçma şey mazeret gösterilerek millet soyuluyor.
Arkadaş çok güzel cevaplamış ben istediğim cevabı aldım. Konuyu da saçma sapan bir şekilde baltalamış olmamak için size daha fazla cevap vermeyeceğim. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı