Enpara Kart’tan Nakit Avans Çekmek

boifromasgard

Kilopat
Yer
Denizli
Telefon alacağım fakat bildiğiniz üzere telefonlara taksit yapılmıyor. Enpara kartım birkaç gün içinde gelecek. Bu karttan nakit avans veya buna benzer bir işlemle para çekip çektiğim parayı taksitlendirebilir miyim? Eğer böyle bir durum söz konusu ise aşamaları yazar mısınız? Çekeceğim para yaklaşık 800TL olacak.

Telefon alacağım fakat bildiğiniz üzere telefonlara taksit yapılmıyor. Enpara kartım birkaç gün içinde gelecek. Bu karttan nakit avans veya buna benzer bir işlemle para çekip çektiğim parayı taksitlendirebilir miyim? Eğer böyle bir durum söz konusu ise aşamaları yazar mısınız? Çekeceğim para yaklaşık 800TL olacak.
Taksit yok, 1 ay sonra tamamını ödemek gerekiyor.

Kredi kartı değilse nakit avans çekemezsiniz. Kredi kartı olduğunu var sayarsak, kartın limitine göre nakit avans tutarı belirlenir. Enpara nakit kredi çekme işlemi ise belirli bir süre sonra aktif oluyor.

Taksit yok, 1 ay sonra tamamını ödemek gerekiyor.
Ekpara adlı bir işlem gördüm, o nasıldır bir bilginiz var mı? Bir de her ikisinde de “Kullanım Süresi” diye bir seçenek var, 1-90 gün arasında seçim sunuyor. Bu nedir?
Kredi kartı değilse nakit avans çekemezsiniz. Kredi kartı olduğunu var sayarsak, kartın limitine göre nakit avans tutarı belirlenir. Enpara nakit kredi çekme işlemi ise belirli bir süre sonra aktif oluyor.
Kredi kartı fakat dediğim gibi taksitle almalıyım. Bir yolu yok mudur?

Bugün fark ettim, babam emekli. Garanti'ye yatıyor parası. 300 lira da nakit avansı var kullanmasa bile. Taksitli nakit avans diye bir özellik gelmiş. Onu bir deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekpara adlı bir işlem gördüm, o nasıldır bir bilginiz var mı? Bir de her ikisinde de “Kullanım Süresi” diye bir seçenek var, 1-90 gün arasında seçim sunuyor. Bu nedir?

Kredi kartı fakat dediğim gibi taksitle almalıyım. Bir yolu yok mudur?
Dostum dediğim gibi. Nakit avans tutarı kartın limitine göre belirleniyor. Taksitli nakit avans çekebilirsin fakat faiz oranları yüksek olabilir.

Enpara’da taksitli nakit avans yokmuş maalesef. Ne saçma şey.
1586389076255.png

İhtiyaç kredisi var o da en az 1000TL olmak şartıyla. İlk kredi kartım olduğu için kabul edilmez diye düşünüyorum ama şansımı deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı