Enpara Steam alışverişlerde %50 hakkında

Raydric

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İstanbul
Selam, Steam'den bilindiği üzere Enpara ile alışveriş yapınca 25 Tl en fazla olmak üzere ayın 3. günü hesaba geri veriyorlar alışverişin %50'sini. Sormak istediğim şudur ki oyun alırken bu durum böyle ancak Steam üzerinden bakiye yüklesemde aynı şey geçerli olur mu?

Son düzenleme:
Steam Wallet'a 25$ yüklersen de aynı şekilde ödeme geliyor.

Yani Steam üzerinden yapılan tüm alışverişlerde en fazla 25 Tl olmak üzere geri ödeme yapılıyor. Öğrendiğim iyi oldu kafamda planlar var. Enpara kullananlara fikir vermiş olayım. GTA V için para biriktiriyorum şuanda Enpara hesabımda 56 Tl var. Sizde bu civarda 25$'a karşılık Türk lirası miktarını Enpara'nıza atın.

Bu ay içinde 25$'lık Steam wallet satın alın. Sonra ki ayın 3. günü 25 Tl geriye paranız gelecek. Ardından bu paranın üstüne 30 Tl civarı bir para ekleyip tekrardan 25$ Steam wallet satın alın sonraki ayın 3. günü tekrar 25 Tl geri gelsin. Bu şekilde 60$ normal fiyatı olan (Ön sipariş daha ucuz olabilir Steam'de.) GTA V oyununu (60$ üzerinden hesaplıyorum.) 60 Tl'den satın alabilirsiniz. Oyun çıkana kadar zaten parayı toplamış olacaksınız.

Buda benim size verdiğim bir fikir olsun böyle bir imkanı olan arkadaşlar bunu kesinlikle yapsın. Bende bu ay satın alıcam ilk 25$'lık Steam wallet'ı. Bu şekilde oyun çıkana kadar çok daha ucuz bir fiyata işi kapatıcam. O gün satın alıp 120 liradan 25 lira geri alacağıma fazlasını geri alıcam. :cool:

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı