ENS Backpack güvenilir mi?

TheGG

Hectopat
Şu zamanlarda laptop çantası arıyordum ve ENS Backpack adında sitede hoşuma giden bir çanta denk geldi. Acaba site güvenilir mi? Önceden alışveriş yapan biri oldu mu?

Şu zamanlarda laptop çantası arıyordum ve ENS Backpack adında sitede hoşuma giden bir çanta denk geldi. Acaba site güvenilir mi? Önceden alışveriş yapan biri oldu mu?
Hocam ürün aldınız mı acaba? 19" çantalarını almayı düşünüyorum da.

Hocam ürün aldınız mı acaba? 19" çantalarını almayı düşünüyorum da.

Hayır almadım. Alternatif olarak daha iyi ve daha ucuz olduğunu düşündüğüm bir çanta aldım. İthal ürünü kendi ürünleri gibi satıyorlar ve orjinal ürün 15.6 inç gözükürken ENS Backpack 17.5 inç göstermesi aklımı karıştırdı ve çeldi.

Hayır almadım. Alternatif olarak daha iyi ve daha ucuz olduğunu düşündüğüm bir çanta aldım. İthal ürünü kendi ürünleri gibi satıyorlar ve orjinal ürün 15.6 inç gözükürken ENS Backpack 17.5 inç göstermesi aklımı karıştırdı ve çeldi.
ROG Strix G18 kullanıyorum, cihazıma uygun çanta bulmak zor. Bunun ölçüleri uygun olduğu için almayı düşünüyorum. İthal olduğunu nerden anladınız hocam eğer orijinali daha uygunsa onu alayım.

Şu zamanlarda laptop çantası arıyordum ve ens backpack adında sitede hoşuma giden bir çanta denk geldi. Acaba site güvenilir mi? Önceden alışveriş yapan biri oldu mu?

Ben aldım çok başarılı ve ilgili firma tavsiye ederim.

ben aldım gayet başarılı ve ilgililer

Aslında ürün söylenildiği gibi ve başarılı bilgilerinize tavsiye ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı