Enteresan Rüya

Benim çocukken gördüğüm bir rüyayı anlatayım. Ben nasıl olduysam WWE'ye katılmışım
Böyle alkışlıyorlar beni elimde sürahi ve bardakla geliyorum yavaş yavaş. Yeşil giyinmişim. Karşıma kötü dövüşen biri gelse de hemen kazansam diye umut ediyorum. Seyircilere döndüm falan derken arkama bir baktım John Cena. Aha! Şimdi ayvayı yedik dedim. Sonra bu atladı ringe gel gel yapıyor. Ben tırsıyorum tabi boru mu bu John Cena diyorum. Hızlı anlatayım biraz. Sonra başlıyoruz dövüşmeye ilk raundda sürahiyle dövüyorum onu. İkinci raundda fırlatıyor beni üzerimde zıplıyor. Merdivenle dövüyor. Öyle bir acı cekiyorum ki kemiklerim kırıldı kesin diyorum içimden. Sonra Üçüncü raunda geçiyoruz. Birden bir adam giriyor ringe mikrofonu alıyor ve hava şartlarının kötü olması nedeniyle dövüş iptal oluyor. Ben bir an şaşırıyorum ve tavana bakıyorum. Tavan yokmuş aslında hiç. Sonra koluma beyaz bir şey damlıyor. Bu ne lan kuş pisliğimi diyorum. Bir daha damlıyor. Hızlanıp yerlere de damlamaya başlıyor. Ardından sağanak halinde yoğurt yağmaya başlıyor. Ben ağzımı açmış bekliyorum ağzıma düşse de yesem diye. Seyirciler de yaptığımı yapmaya başlıyorlar. Tam o ara annem dürtüyor. "Çabuk ol servisi kaçıracaksın kalk!" Tabi rüya da yarıda kesiliyor. Üçüncü raundu göremiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı