Envanterde skinler gözükmüyor

Eren.E

Hectopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Merhaba ben 3 ay önce CS:GO'yu bilgisayarımdan silmiştim bir hafta önce geri yükledim. Fakat envanterimde spreyler hariç her şey gitmiş. Hesabı çalıp içini mi boşaltmışlar diye takas geçmişine baktım ama takas da yapılmamış. Konuya hakim olan varsa yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-12-02-20-36-10-737_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2021-12-02-20-36-10-737_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 89
Geçmiş olsun. Hesabınızın tüm bilgilerini değiştirin.

Şaka gibi ya hemen şifremi değştirdim ama nasıl girebilmişler ki Steam Guard aktif ve eşyaları geri alamaz mıyım?
Pazar geçmişine baktın mı?

Evet baktım Steam Guard olmasına rağmen hesabıma giriş yapılmış eşyalarım en yüksek fiyattan satılmış ve 0,09 kuruşluk DotA 2 itemi 100 liraya başka bir hesaptan satın alınmış Steam destek ekbine yazdım bakalım ne olacak.

Son düzenleme:
Tamamdır. Steam'e mail attım şimdi bekliyorum bir gelişme olursa aktarırım.
Başıma gelmedi. Ama gelmemesi için tedbirimizi alalım. Sizdeki gibi durumu yaşayan arkadaşlar olursa da bilgilenmiş olur. Hala anlayamadığım konu ise Steam guard mobil aktif ilen bu işlem nasıl oldu. Yani biri sizin Steam hesabınıza girdi mi? Yoksa farklı bir şekilde bir işlem mi gerçekleşti? En garibide 9 kuruşluk öğe nasıl 100 TL satılabiliyor. Soru işareti zinciri var akıllarda. : ( Akıl alıcak durumlar değil yani. Sizin adınıza da gerçekten üzüldüm.

Geri
Yukarı