Steam Envanterdeki ürün nakite nasıl dönüştürülür?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

vanGogh

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Dün gece öylesine CS girdim ve silah kasası düştü. Bunu nasıl nakite dönüştürürüm? Biliyorum çok fazla eksilecek para ama ne kadar olursa olsun fark etmez. Teşekkürler iyi sosyaller!

1683296812588.png

En az kayıpla buff163 üzerinden satıp çekebilirsin. Steam üzerinden de geçirebilirsin ama öncelikle item'ı Steam üzerinden satman gerek, Steam satış sırasında %13 komisyon alıyor. Bunun ardından bakiyene geçecek tutarı %20-25 indirimle oyun olarak insanlara hediye olarak atabilirsin nakit para karşılığında.

Hocam bir soru daha soracağım. Siz olsanız satar mıydınız? Arkadaşlarım beklet cs2 çıkacak fiyatı yükselir falan diyor ama emin olamadım. Sizin de fikrinizi almak istedim. Ve bynogame gibi sitelerde ederi ne kadardır? Teşekkürler :) !

Steam'den kasayı satıp insanlara oyun hediye etme olayına girmeni tavsiye etmem. 1-2 hediyeden sonra hesabın hediye engeli yiyor. Bynogame üzerinde alıcı bulabilirsen orada veya farklı takas siteleri üzerinden biraz komisyon kesintisi ile birlikte paranı çekebilirsin.

Steam'den kasayı satıp insanlara oyun hediye etme olayına girmeni tavsiye etmem. 1-2 hediyeden sonra hesabın hediye engeli yiyor. Bynogame üzerinde alıcı bulabilirsen orada veya farklı takas siteleri üzerinden biraz komisyon kesintisi ile birlikte paranı çekebilirsin.
Fiyat öneriniz nedir hocam? Sabahtan beri bakıyorum 1700-1900 arası sürekli değişiyor. Kaça koyarsam satılır sizce?

Hocam çok rahat şekilde ByNoGame üzerinden çekebilirsin.

Steam'den kasayı satıp insanlara oyun hediye etme olayına girmeni tavsiye etmem. 1-2 hediyeden sonra hesabın hediye engeli yiyor. ByNoGame üzerinde alıcı bulabilirsen orada veya farklı takas siteleri üzerinden biraz komisyon kesintisi ile birlikte paranı çekebilirsin.

Bu tarz itemleri bynogamde satmak istiyorsanız ederinin bayağı altında olması lazım en az zarala döndürmenin yolu @hakan yaeger hocamın dediği gibi BUF163 üzerinde satıp o siteden başka item almak onu ByNoGame veya GameSatış'da satmanız olucak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı