Steam Envanterdeki ürün nakite nasıl dönüştürülür?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam buf163 güvenilir mi? Çinli bir firmaya ait sanırım pek güvenemedim.

Buff öneren arkadaşlar bufftan nakit çekme olmadığını bilmiyor. Buff'tan alım satım yapabilirsiniz arkadaşlar. Nakit çekemessiniz.

Buff öneren arkadaşlar bufftan nakit çekme olmadığını bilmiyor. Buff'tan alım satım yapabilirsiniz arkadaşlar. Nakit çekemessiniz.

O şekilde yazdım zaten hocam.

Hocam ByNoGame'da zaten kasa satılmıyormuş. Sizce oradan takasla skin alıp ByNoGame'da satmam mantıklı mı?

Takas yapılmıyor hocam o sitede oradan satış yapacaksanızı sonra oradan bynogamden kolay satıcanız silahlar almanız lazım.

Dün gece öylesine CS girdim ve silah kasası düştü. Bunu nasıl nakite dönüştürürüm? Biliyorum çok fazla eksilecek para ama ne kadar olursa olsun fark etmez. Teşekkürler iyi sosyaller!

Eki Görüntüle 1767383
Bu kasalar çok çok nadir çıkıyor %1'den düşük bir ihtimalle düşmüş bu size. Bu kadar nadir düşmesi ve üstüne bu kasaların açılması fiyatını kesin yükseltir bunun eğer görmezden gelebileceksen kalsın envanterde artar. Sadece azıcık düşüşte panik yapmayın. Onun dışında lazımsa bynogame'den ilan açabilirsin alınır 1500'e çok rahat beklerseniz.

Kaç paraya satmayı planlıyorsunuz?

Bu kasalar çok çok nadir çıkıyor %1'den düşük bir ihtimalle düşmüş bu size. Bu kadar nadir düşmesi ve üstüne bu kasaların açılması fiyatını kesin yükseltir bunun eğer görmezden gelebileceksen kalsın envanterde artar. Sadece azıcık düşüşte panik yapmayın. Onun dışında lazımsa bynogame'den ilan açabilirsin alınır 1500'e çok rahat beklerseniz.
Hocam vallaha 1 ay önce arkadaşıma çıkmıştı ne kadar şanslı diye baya sohbet dönmüştü dün gecede bana çıktı delirdim :D . Bynogame'dan satacaktım ama kasa satamıyormuşuz maalesef.
Kaç paraya satmayı planlıyorsunuz?
Bilmiyorum fiyatlar hakkında hiçbir bilgim yok ): .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı