Envanteri dağıtmak mı yoksa tek bir skinde tutmak mı mantıklı?

CaGly

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 28 ile 24K arasında CS envanterim var. Sizce tek bir skinde mi durmalı yoksa dağınık skinlerde mi durmalı? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Ben bir iteme bağlamak yerine iki üç iteme dağıtıyorum. her güncrllemede, yeni kasada, yeni oprasyonda yada en basit hype döneminde itemler iki katı fiyatınada çıkıyor yarı fiyatınada düşüyor. böyle bölüştürünce değeri düşse bile ölümcül şekilde zarara uğratmıyor. ve fiyat arttıkça talep azalıyor. düşük fiyatta daha hızlı ticaretler çeviriliyor.
*YTD

Arkadaşlar 28 ile 24K arasında CS envanterim var. Sizce tek bir skinde mi durmalı yoksa dağınık skinlerde mi durmalı? Önerilerinizi bekliyorum.

Dağıt kesinlikle daha iyi olur Steam'de telefon doğrulamadı olmadan trade atmadan pazardan eşyayı ucuza satıp kendi hesabına geçiriyorlar böyle sorunlar var Steam'de arkadşaımın toplam 21k TL'lik Rust itemi çalındı bu yöntemle ne telefona onay geliyor ne bir itemin satıldığı hakkında bildirim geliyor çok saçma.

Ve bence gerçek paraya çekmek istiyorsan bir an önce çekmeye başla.

Dağıt kesinlikle daha iyi olur Steam'de telefon doğrulamadı olmadan trade atmadan pazardan eşyayı ucuza satıp kendi hesabına geçiriyorlar böyle sorunlar var Steam'de arkadşaımın toplam 21k TL'lik Rust itemi çalındı bu yöntemle ne telefona onay geliyor ne bir itemin satıldığı hakkında bildirim geliyor çok saçma.

Ve bence gerçek paraya çekmek istiyorsan bir an önce çekmeye başla.
Fiyatlar artıyorken ve artmaya devam edecekken niye satsın?

Geri
Yukarı