Çözüldü Epic Games 0x00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
O zaman bunu indirin:

Download DirectX End-User Runtimes (June 2010) from Official Microsoft Download Center

Kurmadan önce masaüstünde yeni bir klasör oluşturun. Sonra kurulumu çalıştırın, Yes butonuna tıkladıktan sonra ''Please type the location where you want to place the extracted files.'' yazan bölüm geldiğinde Browse butonuna tıklayın, kurulum konumunu oluşturduğunuz yeni klasör olarak seçin. Sonra kurulum tamamlanınca klasöre dosyalar gelecek. Ardından Jun2010_D3DCompiler_43_x64.cab adlı dosyayı Windows Gezgini ile açın, içindeki D3DCompiler_43.dll dosyasını System32'ye atın.
Bir çok rapor nasıl çıkartabilirim ki? Yine aynısı çıkmaz mı?

Hatalı DLL dosyaları tek raporda gözükmüyor bazen. Aynı şekilde yeni rapor oluşturursanız bazen farklı DLL dosyalarının sorun çıkardığını görebiliyoruz. O yüzden yeni rapor istedim.

Hatalı DLL dosyaları tek raporda gözükmüyor bazen. Aynı şekilde yeni rapor oluşturursanız bazen farklı DLL dosyalarının sorun çıkardığını görebiliyoruz. O yüzden yeni rapor istedim.
Tabi
1.link için buraya tıklayınız
2.link için ise Buraya Tıklayınız

Son düzenleme:
Hata yine aynı dosyada gözüküyor. C:\Windows\System32\D3DCompiler_43.dll. Bunu silip üstte dediğim DirectX Aracı'nı çalıştırdınız mı? Bir de dediğim konumda D3DCompiler_43.dll dosyası var mı? kontrol edin.

Hata yine aynı dosyada gözüküyor. C:\Windows\System32\D3DCompiler_43.dll. Bunu silip üstte dediğim DirectX Aracı'nı çalıştırdınız mı? Bir de dediğim konumda D3DCompiler_43.dll dosyası var mı? Kontrol edin.

Allah'ım kafayı yiyeceğim. Bir daha deneyeyim dedim silip busefer de DirectX hata veriyor.

An Internal System Error Occurred diye bir hata veriyor. kafamı duvarlara vurmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman bunu indirin:

Download DirectX End-User Runtimes (June 2010) from Official Microsoft Download Center

Kurmadan önce masaüstünde yeni bir klasör oluşturun. Sonra kurulumu çalıştırın, Yes butonuna tıkladıktan sonra ''Please type the location where you want to place the extracted files.'' yazan bölüm geldiğinde Browse butonuna tıklayın, kurulum konumunu oluşturduğunuz yeni klasör olarak seçin. Sonra kurulum tamamlanınca klasöre dosyalar gelecek. Ardından Jun2010_D3DCompiler_43_x64.cab adlı dosyayı Windows Gezgini ile açın, içindeki D3DCompiler_43.dll dosyasını System32'ye atın.

Çözüm

Geri
Yukarı