Epic Games 130TL kupon veriyor!

Kuponu almak için işaretlememiz gereken E posta aboneliği kısmı önceden de işaretliymiş de bana da kupon gelecek mi yoksa başka bir şey yapmam mı lazım?

tesekkurler kardeşim layers of fear2 yi deneyeceğim...

Kuponu almak için işaretlememiz gereken E posta aboneliği kısmı önceden de işaretliymiş de bana da kupon gelecek mi yoksa başka bir şey yapmam mı lazım?
Hocam önceden işaretlediyseniz. Kupon gelmiştir şimdiye. İsminizin oraya tıklayın ve kuponlar kısmına bakın gözükür.
tesekkurler kardeşim layers of fear2 yi deneyeceğim...
Hocam ben tavsiye etmem o oyunu pek. İlki kadar etkileyici ve yenilikçi değil. Ama korku ve gerilim oyunlarında seçenekler az Epic'te başka oyun kalmadıysa deneyecek olabilir o zaman.

Kena'da hatırladığım bir yan görev sistemi yok. Hikâye esnasında edindiğiniz zarfları köydeki çeşitli kutulara koyduğunuzda bölge açıyorsunuz. Yan görev sayarsanız bir onlar var. Boss savaşları ve hikâye anlatımı şahane. Hikâye insanın içine işliyor. Şahsen ben bu kısımları aşırı beğendim. Bulmacalar gerçekten eğlenceli. Mekanikler de gayet çeşitli.

Ben de Sifu'yu kuponla ucuza alabildiğimiz için değeceğini düşünüyorum ancak önden bir görmekte yarar var. Dediğiniz gibi ön sipariş verenlerden edindiğimiz bilgiler ve çıkacak videolarından göreceğimiz kadarıyla biz de sepete atarız. Kısa bir araştırmayla 10 saatten biraz daha kısa olacağını okudum ama ne kadar doğru bilgi tartışılır. 10 saat sunuyorsa gayet iyi. Tekrar tekrar oynanma potansiyeline de sahip. İyi eğlenceler şimdiden hocam.

Odyssey ve Valhalla hakkındaki düşünceleriniz nelerdir.

Odyssey gayet iyidir ancak oyunu beğenirseniz DLC'leri almak şart oluyor. Daha fazla oynamak istiyorsunuz. Valhalla ise Odyssey'in daha cilalı versiyonu. İkisi de tercih edilebilir. Valhalla beni çok bağlayamamıştı kendine. Eğer yanına alacak bir oyun bulabilirseniz Odyssey, eğer bulamazsanız Valhalla öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…