Epic Games 130TL kupon veriyor!

Kena ve Ruined Kings'i sepete ekledim 120TL tuttu. 200'e tamamlamak için ne önerirsiniz? (RDR2, Mafia Definitive Edition, Bannerlord ve Cyberpunk mevcut)

Çok düşündüm. Horizon Zero Dawn + Detroit 78 liraya aklımı çeldi ilk, sonra Valhalla Gold Edition 95 liraya çok cazip geldi (%15 tosla indirimleriyle daha ucuzlar tabii ki) ancak son olarak God Of War almaya karar verdim 184 liraya geldi. Daha başına oturmadığım çok oyun olduğu için aldığım diğer oyunlara bakamayacaktım bile ama hali hazırda kötü yoldan oynuyordum God Of War (2 saat falan). Tosla sayesinde 184 liraya denk gelecek ki en az 1 sene bu fiyatı görmez bu oyun diye düşünüyorum. Umarım hata olmamıştır.

Aynı para Valhalla sezon Pass gibi bir şey var o nedir bir bilginiz var mı belki sadece onu alırım.
Bir bilgim yok ancak bir genelleme yapacak olursak Season Pass oyunların DLC'lerini içerir. Çıkmış olan DLC'leri tek ürün olarak alabilmeniz için yapılır ancak bazı durumlarda her DLC dahil olmayabiliyor. Araştırmanızı öneririm. Tek başına Season Pass alamıyorsunuz diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı