Epic Games 130TL kupon veriyor!

RDR Ultimate normal oyundan farklı olarak sadece Online için bir şeyler mi veriyor?

Birde Special Edition gözüküyor internette ama o yok galiba.

RDR2, Cyberpunk, Valhalla gibi oyunlar var, o yüzden onları eliyorum. Geriye kalan Days Gone ve Horizon 170 küsure geliyor, ne diyorsunuz dostlar alınır mı?

RDR2, Cyberpunk, Valhalla gibi oyunlar var, o yüzden onları eliyorum. Geriye kalan Days Gone ve Horizon 170 küsure geliyor, ne diyorsunuz dostlar alınır mı?
Hocam Horizon Zero Dawn değişik bir oyun. 30 saatlik bir hikâyesi var ancak oyunda ilerlemek için sağdan soldan çalı çırpı toplamanız gerekiyor. Çok uğraştırıyor. Hikâyesi güzel bir oyun. Uğraşırım diyorsanız alın. Days Gone önermiyorum. Bence fiyatını hak eden bir oyun değil. Horizon Zero Dawn ile 200 TL'ye tamamlayacak oyunlara bakabilirsiniz. Kena Bridge of Spirits öneririm.

Tom Clancy's Rainbow Six Extraction oyun için ne diyorsunuz alınır mı? Tek başına oynanılır mı?
Hocam Game Pass'te var. Ama oradan oynamak istemiyorsanız. Ben de tek başıma oynadım. Açıkçası tek sıkıcı değil bence ama bir ekiple daha keyifli olacağını düşüncesindeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı