Epic Games 130TL kupon veriyor!

Hocam Horizon Zero Dawn değişik bir oyun. 30 saatlik bir hikâyesi var ancak oyunda ilerlemek için sağdan soldan çalı çırpı toplamanız gerekiyor. Çok uğraştırıyor. Hikâyesi güzel bir oyun. Uğraşırım diyorsanız alın. Days Gone önermiyorum. Bence fiyatını hak eden bir oyun değil. Horizon Zero Dawn ile 200 TL'ye tamamlayacak oyunlara bakabilirsiniz. Kena bridge of spirits öneririm.

Çok sağ olun hocam, ya bunalr tercihim olacak -Days Gone'ı tekrar düşünmeliyim galiba- ya da Dying Light'ı bekleyeceğim.

RDR 2 149.5 TL şu an epicte yanına 51 tllik bir oyun koydum sepette 200 tlyi geçirmek için 130tl kuponu devreye alıyor 2 oyunu 70 tl fiyat gösteriyor

Yok yani sepete mi oyuna mı uyguluyorlar diyen arkadaşlar için yazmıştım.

Bu arada kupon ne zamana kadar geçerli?
Hocam konuda belirtmiştim. 27 şubat TSİ 19.00'a kadar.
RDR 2 149.5 TL şu an epicte yanına 51 tllik bir oyun koydum sepette 200 tlyi geçirmek için 130tl kuponu devreye alıyor 2 oyunu 70 tl fiyat gösteriyor
Hocam sepette de geçerli kupon 200 TL'yi geçtiği sürece.

Vay arkadaş 1 ay önce çok ucuza RDR2 falan filan aldık diye sevinirken bugün daha büyük indirim yapmislar helal olsun.
Oyun önerisi alınır bayanlar; RDR2, Odyssey, Origins, anno 1800, CP77, Death Stranding de var. Hepsini indirimden aldım başka önerisi güzeldir dediğiniz var mı? Daha bilgisayarım yok kütüphaneye oyun biriktiriyorum.

Hocam demek istediğim hangi sureye kadar kullanabiliriz? Luna indiriminin bittiği tarihe kadar olan kısma kadar mı? @HooDue
Hocam Luna indirimi bitse dahi kullanabiliyorsunuz. Son gün 27 Şubat. Yani indirim bittiği zaman bitmiyor kupon. 27 Şubat'a kadar vaktiniz var.
Vay arkadaş 1 ay önce çok ucuza RDR2 falan filan aldık diye sevinirken bugün daha büyük indirim yapmislar helal olsun.
Oyun önerisi alınır bayanlar; RDR2, Odyssey, Origins, anno 1800, CP77, Death Stranding de var. Hepsini indirimden aldım başka önerisi güzeldir dediğiniz var mı? Daha bilgisayarım yok kütüphaneye oyun biriktiriyorum.
AC Valhalla, metro exodus, mafia 1 remake, far cry 6 (hala baymadıysanız), Days gone.

Yeni konular

Geri
Yukarı