Epic Games 130TL kupon veriyor!

Arkadaşlar Crysis 2 Remastered, Crysis 3 Remastered, Detroit Become Human ve Kena'dan oluşan bir sepet yaptım. Aslında kuponu görür görmez elim ilk Far Cry 6 almaya gitti çok yükselmiştim bu oyuna ama hayal kırıklığı oldu resmen bu yüzden tekrar erteledim bunu almayı. RDR2 de almayı çok istiyordum ama hem boyutu çok yüksek hem de yavaş ilerleyen hikayesinden dolayı erteledim şu sıralar biraz hızlı oyunlara ihtiyacım var yavaş oyun bayıyor beni. Yaptığım sepetten şunu çıkar bunu al diyeceğiniz oyunlar var mıdır? Cyberpunk Metro Witcher gibi oyunlara sahibim. Kena'yı burada çok önerildiği için ekledim onun yerine daha iyi bir oyun varsa değerlendirebilirim.

Şimdilik, gece gece böyle bir liste oluşturdum. Daha sonra belki düzenlerim.

1643328505927.png1643328524186.png

Şahsen God of War veya Cyberpunk gibi oyunlara büyük paralar vermek istemiyorum çünkü oyun süreleri aşırı sınırlı. Death Stranding, RDR2, Metro gibi oyunlara da sahibim. Valhalla almaya kalksam tek oyuna 100 TL vermek mantıklı değil. Elimdeki oyunları ve bu alacaklarımı bitirene kadar zaten çok daha fazla indirime girecektir.

Yine de mantıklı tavsiyelere açığım.

Eki Görüntüle 1285278Eki Görüntüle 1285279

Şahsen God of War veya Cyberpunk gibi oyunlara büyük paralar vermek istemiyorum çünkü oyun süreleri aşırı sınırlı. Death Stranding, RDR2, Metro gibi oyunlara da sahibim. Valhalla almaya kalksam tek oyuna 100 TL vermek mantıklı değil. Elimdeki oyunları ve bu alacaklarımı bitirene kadar zaten çok daha fazla indirime girecektir.

The Walking Dead güzel seri mi? Nasıl bir oyun?

The Walking Dead güzel seri mi? Nasıl bir oyun?
Açıkçası ben de tam olarak bilmiyorum. Seçimli ve hikayeli bir oyun diye biliyorum. Bu listeyi kesin olarak belirlemedim zaten. Şuan gece gece ayrıntılı araştırma yapmadım. Mağazayı baştan sona inceledim ve farklı oyunlar eklemeye çalıştım. Sabah belki Walking Dead serisini kaldırıp yerine başka bir şey eklerim, bilemiyorum :)

Bu aralar pintipanda seriye yeni başladı. İsterseniz bir göz gezdirebilirsiniz.
Şu an kafam Crysis'lere takıldı Remastered'lara şans versem mi diye düşünüyorum.
Crysis gamepass'de yok mu? Ben mi yanlış hatırlıyorum. Tabi gfn'de oynayacaksanız başka. Gerçi orda var mı onu da bilmiyorum.

Açıkçası ben de tam olarak bilmiyorum. Seçimli ve hikayeli bir oyun diye biliyorum. Bu listeyi kesin olarak belirlemedim zaten. Şu an gece gece ayrıntılı araştırma yapmadım. Mağazayı baştan sona inceledim ve farklı oyunlar eklemeye çalıştım. Sabah belki Walking Dead serisini kaldırıp yerine başka bir şey eklerim, bilemiyorum :)

Bu aralar pintipanda seriye yeni başladı. İsterseniz bir göz gezdirebilirsiniz.

Crysis Game Pass'de yok mu? Ben mi yanlış hatırlıyorum. Tabii GFN'de oynayacaksanız başka. Gerçi orada var mı onu da bilmiyorum.

Vallahi hiç dikkat etmedim Game Pass'te varsa CoD ile birlikte oynarız onu da bir daha para vermeyelim.
Horizon ve Mount and blade e nasıl bakıyorsunuz arkadaşlar

Vallahi hiç dikkat etmedim Game Pass'te varsa CoD ile birlikte oynarız onu da bir daha para vermeyelim.
Horizon ve Mount and blade e nasıl bakıyorsunuz arkadaşlar
Horizon grafikleri güzel ama sağda solda çalı çırpı toplayan ve zaman zaman yükselip alçalan bir oyun. (duyduklarım bunlar, kendim tecrübe etmedim.)

Crysis, gamepass'de varmış.

1643329361550.png

Ağa ağa dolaşın siz. Biz indirimli oyunlar ile keyfimize bakıyoruz valla. Aynı oyun daha ucuza varken neden pahalıya alalım ki?
Her oyundan zarar ettikten sonra 10$ kupon vermişler. Bakalım bu sene Epic Games kaç milyar dolar zarar edecek.
Hocam 2021 sonuçlarını açıklamışlar bir göz atın isterseniz. Bu arada arkasında Tencent ve Fortnite varken zarar etmeleri zor. Zaten onlar sayesinde bunları yapabiliyorlar.
Steam'den almak çok daha iyi olur bence.
Öyle ama hocam indirim var burada da. Önce bir oyun çıksın da. Eğer iyi çıkmazsa küçük oyunlardan liste yapmayı düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1285278Eki Görüntüle 1285279

Hocam listeniz sağlam. Keyifli oyunlar.

Geri
Yukarı