Epic Games 130TL kupon veriyor!

Şöyle bir liste yaptım ama hala eksiğim var, 30TL civarlarına ne önerirsiniz?

1643351943541.png

Arkadslar korku,psikolojik gerilim oyunlarin hastasiyim onereceginiz oyunlar varmi kuponla birlikte kendimize bir guzellik yapayim...?

Darksiders 3
Kingdoms of Amalur: Re - Reckoning
The Surge
Kena: Bridge of Spirits
Hamsterdam

77 TL'ye geliyor. Var mı şunu çıkar, şunu ekle dediğiniz? RDR2, Cyberpunk ve Valhalla harici bütün AC oyunları var.

Darksiders 3
Kingdoms of Amalur: Re - Reckoning
The Surge
Kena: Bridge of Spirits
Hamsterdam

77 TL'ye geliyor. Var mı şunu çıkar, şunu ekle dediğiniz? RDR2, Cyberpunk ve Valhalla harici bütün AC oyunları var.
Darksiders3 çok önermem hocam. AC Valhalla önerebilirim. Diğer AC leri de bitirdiğinizi söylediniz. Uzun süre götürür sizi. Kena çok iyi bu arada.

Darksiders3 çok önermem hocam. AC Valhalla önerebilirim. Diğer AC leri de bitirdiğinizi söylediniz. Uzun süre götürür sizi. Kena çok iyi bu arada.
Sağolun hocam önerileriniz için. Kena'yı kesin alıyorum zaten, bayadır aklımda vardı. DS3'ü diğer DS oyunları var diye alıyorum. 1-2-Genesis hepsi var. Çok önerilmediğini ben de farkettim. Diğer AC'leri bitirmedim hocam, sadece sahibim. En son Syndicate'de kaldım. Valhalla'yı alırsam sepetteki diğer tüm oyunlardan vazgeçmem gerekecek, pek cazip gelmiyor. DS3 fiyatına ya da 70 TL'ye kadar olan bir oyun öneriniz varsa alabilirim.

Her oyundan zarar ettikten sonra 10$ kupon vermişler. Bakalım bu sene Epic Games kaç milyar dolar zarar edecek.
İstediği kadar etsin bize 10 dolar versin de yeter. Arkasında Tencent var çok zor batar.
İki paket yaptım aşırı kararsız kaldım. AC Valhalla + Watch Dogs Legion mu yoksa Cyberpunk 2077 + Mafia 2 + Heavy Rain + Two Beyond Souls mu kararsızım. 😓

Geri
Yukarı