Epic Games 130TL kupon veriyor!

Odyssey ve Valhalla hakkındaki düşünceleriniz nelerdir.
Odyssey'de çok keyifliydi. Ama Valhalla biraz daha iyi geldi bana. @Vulture hocamın da dediği gibi biraz daha cilalı ve viking teması olması da beni ayrı cezbetti. AC oyunlarında DLC şart hocam. Eğer DLC ile alabilecekseniz çok uzun bir oynanış sunuyor size.

RDR2 alırdım normalde bu indirimde fakat oyunda yiyebileceğim en ağır spoileri yediğim için almayacağım. Valhalla alacağız gibi duruyor.

Ben RDR2 + Watch dogs 2 aldım.Sırf 200 tlyi gecsin sepet diye ekledim watch dogsu.Bu ikisi 203 tlye geliyor kuponla 73 tlye düşüyor
Hocam watch dogs yerine kena alabilirsiniz çok iyi oyun.
RDR2 alırdım normalde bu indirimde fakat oyunda yiyebileceğim en ağır spoileri yediğim için almayacağım. Valhalla alacağız gibi duruyor.
Eğer o açılan konuyu bahsediyorsanız hatırlıyorum o konuyu çok büyük bir olaydı. RDR2 alın bence hocam evet ağır spoilerdı. Ama o oyunu mutlaka deneyin. Çok şey var o olay dışında.

Hocam önceden işaretlediyseniz. Kupon gelmiştir şimdiye. İsminizin oraya tıklayın ve kuponlar kısmına bakın gözükür.

Hocam ben tavsiye etmem o oyunu pek. İlki kadar etkileyici ve yenilikçi değil. Ama korku ve gerilim oyunlarında seçenekler az Epic'te başka oyun kalmadıysa deneyecek olabilir o zaman.
anladım hocam peki chernobilty nasıldır fikriniz var mı...?

anladım hocam peki chernobilty nasıldır fikriniz var mı...?
Hocam demosunu deneyebilme şansım oldu. Ben oldukça beğendim. Denemeye çalıştı şeyler eksik olsa da güzel. Atmosfer başarılı, craft sistemi fena değil, vuruş hissi çok zayıf, hikaye idare eder seviyede gözüküyordu. Bağımsız yapım olduğundan eksiklikleri var ama gideri olan bir oyun gibi hocam. Almadan steam'de hala demosu duruyor olabilir. Deneyip öyle almaya karar verebilirsiniz hocam. Ama tavsiyem çok beklentiniz olmasın.

Oyun önerilerim -Crysis gamepass'te olabilir, bakmadım var mı diye. -
1643365210336.png

Geri
Yukarı