Epic Games 130TL kupon veriyor!

Epic'ten kuponunuzu almayı unutmayın. Zaten e-postalara açtıysanız daha önce 24 saat içinde kuponunuz gelecek.

Not: Epic cansın can. Bu arada 200TL ve üzeri oyunlarda kullanılabiliyor kupon. 27 şubat tsi 19.00'a kadar vakit var kullanmak için.

Bir şey soracağım. Şimdi Dying Light 2 çıkacak ya 350 TL o kupon kullanarak 230 TL alabilir miyiz? Öyle olursa çok manyak olur çünkü mesela God of War PC yeni cikti. Fiyati 330 TL mi ne denedim ve 200'lerde bir şeye indi.

Bir şey soracağım. Şimdi Dying Light 2 çıkacak ya 350 TL o kupon kullanarak 230 TL alabilir miyiz? Öyle olursa çok manyak olur çünkü mesela God of War PC yeni cikti. Fiyati 330 TL mi ne denedim ve 200'lerde bir şeye indi.
Evet kullanabiliyor olacaksın. 4 Şubat'ta çıktığında kupon kullanılabilir olacak.

Arkadaşlar Crysis 2 Remastered, Crysis 3 Remastered, Detroit Become Human ve Kena'dan oluşan bir sepet yaptım. Aslında kuponu görür görmez elim ilk Far Cry 6 almaya gitti çok yükselmiştim bu oyuna ama hayal kırıklığı oldu resmen bu yüzden tekrar erteledim bunu almayı. RDR2 de almayı çok istiyordum ama hem boyutu çok yüksek hem de yavaş ilerleyen hikayesinden dolayı erteledim şu sıralar biraz hızlı oyunlara ihtiyacım var yavaş oyun bayıyor beni. Yaptığım sepetten şunu çıkar bunu al diyeceğiniz oyunlar var mıdır? Cyberpunk Metro Witcher gibi oyunlara sahibim. Kena'yı burada çok önerildiği için ekledim onun yerine daha iyi bir oyun varsa değerlendirebilirim.
Arkadaşlar Crysis 2-3 gamepass de varmış galiba ama daha önce hiç gamepass almadım. Gamepassten oynamak daha mı uygun olur? Eğer olursa Crysis 2-3 yerine hangi oyunları ekleyebilirim sizce?

Epic'ten kuponunuzu almayı unutmayın. Zaten e-postalara açtıysanız daha önce 24 saat içinde kuponunuz gelecek.

Not: Epic cansın can. Bu arada 200TL ve üzeri oyunlarda kullanılabiliyor kupon. 27 şubat tsi 19.00'a kadar vakit var kullanmak için.

O zaman Dying Light 2
350 TL değil 220 TL olur bu çok iyi ,oluyor mu diye God of War baktım kupon uygulandı Dying Light 2 de uygulanır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı