Epic Games 130TL kupon veriyor!

RDR 2, Witcher 3, Batman Arkham Night, Beyond Two Souls 81 TL. 20 TL'lik öneriniz var mı paycell 100 e 20 veriyor.
Hocam diğer yazdıklarımı da okusaydınız. Zaten çıktıktan sonrayı söylüyordum. Orada belirtmedim. Ama zaten oyun 4 şubatta çıkıyor. Kupon 27 Şubat'a kadar var.
Şunu söylemek istiyorum bazı oyunların indirimleri 10 Şubat 'ta bitiyor. Buna dikkat edin. 270TL'lik bir oyun 135 e düşmüş fakat 10 şubattan sonra alırsanız fiyatı artınca pek bir anlamı kalmayacak.

Şunu söylemek istiyorum bazı oyunların indirimleri 10 Şubat 'ta bitiyor. Buna dikkat edin. 270TL'lik bir oyun 135 e düşmüş fakat 10 şubattan sonra alırsanız fiyatı artınca pek bir anlamı kalmayacak.
Haklısınız hocam tarihi unutmamak lazım. Eğer Dying Light kötü çıkış yaparsa indirim bitmeden kuponu kullanacağım. Teşekkürler hatırlatma için. Siz nasıl kullanacaksınız kuponu bu arada ya da kullandınız mı?

Haklısınız hocam tarihi unutmamak lazım. Eğer Dying Light kötü çıkış yaparsa indirim bitmeden kuponu kullanacağım. Teşekkürler hatırlatma için. Siz nasıl kullanacaksınız kuponu bu arada ya da kullandınız mı?
Detroit:Became Human alacağım kesinlikle. İndirimi 10 Şubat'ta bitiyor. Yanına da bir kaç oyun ekleyeceğim ama tam karar vermedim. Kena olabilir bir de 8 Şubat'ta Sifu çıkacak onu bekliyorum. Dying Light'ın ilk oyununu severek oynamıştım eminim ikinci oyun da keyifli olacaktır sadece 320tl(indirimle 200tl) eder mi emin değilim. RDR2 gibi bir oyunu 70tl ye alabiliyorken başka bir oyuna 200-300tl vermek bana fazla geldi açıkçası. Tabi bu ülke ekonomisiyle alakalı bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı