Epic Games 130TL kupon veriyor!

Bu konuya da sorayım.

Screenshot_2022-01-28-12-27-42-371_com.android.chrome_2.jpg

Far Cry 5 yerine öneriniz var mı? Bazı arkadaşlar iyi bazıları kötü diyor kararsız kaldım sadece 5 10 saat maksimum Far Cry 3 oynadım onda da bilgisayarım kaldırmadıgı için bırakmıştım. Başka öneriniz var mı bu fiyatlarda.

Detroit:Became Human alacağım kesinlikle. İndirimi 10 Şubat'ta bitiyor. Yanına da bir kaç oyun ekleyeceğim ama tam karar vermedim. Kena olabilir bir de 8 Şubat'ta Sifu çıkacak onu bekliyorum. Dying Light'ın ilk oyununu severek oynamıştım eminim ikinci oyun da keyifli olacaktır sadece 320tl(indirimle 200tl) eder mi emin değilim. RDR2 gibi bir oyunu 70tl ye alabiliyorken başka bir oyuna 200-300tl vermek bana fazla geldi açıkçası. Tabi bu ülke ekonomisiyle alakalı bir durum.
Bence Dying Light için beklenebilir. Eğer oyun fiyatları güncellenmezse ben Epic'in yine 130 TL'lik kupon vereceğini düşünüyorum. Çünkü 10 dolarlık kupon şuan 130 TL'den fazla.

Arkadaşlar Tosla'yı aldım parayı yükledim ödeme işleminde kredi kartı bölümüne mi yazacağım bilgileri bir de yüzde 15 iade için bir şey yapmama gerek var mı?
Son olarak 10 lira cashback veriyor herhalde o sistem nasıl işliyor acaba.

Bende yarın almaya çalışacağım.
İnninal var ama ikide bir para çekiyor bu daha mantıklı.

O zamn isterseniz davet kodunu atayım şimdi baktım işlem yaparsanız para yükleme cekme gibi 4 şubat ta 10'ar lira veriyormuş

Bende de inanalım var di da çekilecek çile değil be 200 liraya bir God of War bakayım dedim 210'a çıkıyor komisyon ile.

Geri
Yukarı