Epic Games 15 ücretsiz oyun dağıtacak!

Bence CyberPunki 2053 verirler (!)

RDR 2/RDR Online vereceklerini sanmıyorum ve çok bir beklentim yok verecekleri oyunlardan. GTA V verdiler bana yetiyor zaten son zamanlarda bağımlısı oldum. Onun dışında oynadığım hikayeli oyunları korsan oynuyorum. 15 oyunun arasından 2-3 tane düzgün oyun verirler, onun dışında ucuz oyun verirler diye düşünüyorum. Riders Republic verseler çok güzel olur ama imkansız. Korsanını bulamadım Riders Republic'in 😀

Dağıtmasın yeter ya. Gidip parasını verip adam gibi oynayalım. Korsan oyunlar bile daha düzgün çalışıyor. Format attım, GTA V dosyalarını tanıtamıyorum Epic'e. Launcher'ı kapatınca indirme sıfırlanıyor. :D :D :D
Hocam Launcher ve oyun sorunlarını düzeltseler dört dörtlük bir platform.

Oyna
Btw hitman 2 baya iyiydi ücretsiz olmasa bile steamden alıp oynamanız şiddetle öneririm
yacak sistem yok ki. Ben geleceğe yatırım olarak Epicden depo yapıyorum. Zaten Fortnite oynayadığım icin mecburen Epic yuklu. Fortnite da 45-60 FPS Performans modu. Kalite çöp.

15 tane tanesi 40-60 dolar oyunlar vermesini mi bekliyorsunuz? 5-10 dolarlık oyunlar verecekler tabii. Bu adamlar nasıl para kazanacak? GTA 5 verdiler diye abarttıkça abarttınız. Zaten GTA 5 indirimde 70 lira, ucuz yani.

Epic Games bedava kalıcı oyun veriyor mu
Veriyor
Alın dursun
Bende bile oynamadığım oyunlar duruyor

Geri
Yukarı