Epic Games +18 yaş istiyor

MASTERF5

Femtopat
Daha fazla  
Epic Games'ten bir oyun almak istediğimde +18 yaş uyarısı veriyor ve mağzaya geri yönlendiriyor. Bunu nasıl kapatırım? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
39 yaşındayım ve aynı sorunu 1 haftadır ben de yaşıyorum. Araştırmadığım yer kalmadı, destek için yardım oluşturdum cevap yok. Çözümü yok sanırım hesap gitti...

Teşekkürler bu şekilde alabildim. Ama oyun hesabında herhangi bir yaş girmedim ben. Xbox hesabımla giriş yapıyorum.

Hocam maalesef tartıştığımız firma Epic Games. Yeni çıkan oyunları yanlış fiyattan satışa sunan, yanlış oyunları ücretsiz olarak veren ve birçok sorun çıkaran bir firma. Bu yüzden pek de şaşırmıyorum açıkçası. Fakat Epic Games'in bu davranışından dolayı sert bir tepkiyle karşılaşarak geri adım atacağını düşünüyorum.

Ücretsiz oyunun adını arama kutusuna girin. Farenizi oyunun üzerine getirdiğinizde sağ tarafta bir artı işareti görünecektir. İstek listesine ekle, istek listenize girin ve "oyunu sepete ekle"ye tıklayın. Artık alışveriş sepetinizdeki oyunları yaş sınırlaması olmadan satın alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı