Epic Games 200 TL oyun tavsiyesi

Daha fazla  
Detroit Become Human ve beyond Two Souls alacağım. Kupon için oyun tavsiye eder misiniz? Witcher 3, Hades, Mafia 1, 2, 3, Heavy Rain, BioShock Collection, Far Cry 3 ve Far Cry 5, Days Gone, RDR 2, GTA 5, Dying Light sahip olduğum oyunlar.

Ya da Detroit ve beyond Two Souls dışında 200 TL'lik sepetler oluşturmama yardımcı olursanız sevinirim.

Days Gone ve Witcher 3'e sahibim Cyberpunk benlik gibi durmuyor ama God of War olabilir.

Görmemişim. Alabilirseniz God of War iyi oyun. Cyberpunk 2077 bana da ilk başta öyle geldi ama sonradan sarmıştı. AC Valhalla'da var fakat ben bir süre oynayıp sildim. Güzel gelmedi bana ama isterseniz videolarına falan bakın size iyi gelirse o da alınabilir. Horizon Zero'da iyi oyun.

Son düzenleme:
Görmemişim. Alabilirseniz God of War iyi oyun. Cyberpunk 2077 bana da ilk başta öyle geldi ama sonradan sarmıştı. AC Valhalla'da var fakat ben bir süre oynayıp sildim. Güzel gelmedi bana ama isterseniz videolarına falan bakın size iyi gelirse o da alınabilir. Horizon Zero'da iyi oyun.

AC serisine bu zamana kadar hiç bulaşmadım Valhalla ile girsem hoşnut kalır mıyım bilemedim Cyberpunk 2077'ye bir daha bakacağım Horizon Zero Dawn etail da Steam keyi olarak iyi indirim alıyor orayı bekliyorum.

Liste yapmıştım oradan bakabilirsiniz.

Liste yapmıştım oradan bakabilirsiniz.

Teşekkürler

AC serisine bu zamana kadar hiç bulaşmadım Valhalla ile girsem hoşnut kalır mıyım bilemedim Cyberpunk 2077'ye bir daha bakacağım Horizon Zero Dawn etail da Steam keyi olarak iyi indirim alıyor orayı bekliyorum.
Valhalla 60 saatten fazla ana hikayeye sahip olan bir oyun. Eğer RPG oynayan biri değilseniz sıkabilir.

Geri
Yukarı