Epic Games 2023 Sızıntıları

Bu oyunu diyenlerde var.
Güzel oyun, bağımlılık yapar. Basit eğlence tarzı oyun arayanlar için biçilmiş kaftan.

Bu oyunun bir diğer güzel yanı ise şu; mobil versiyonu ile senkronize ilerleyebiliyorsunuz. Yani bilgisayarda ilerleyip mevcut ilerlemenize telefonda devam edebiliyorsunuz. Üstelik telefondaki ilerlemenizde herhangi bir başarım alırsanız bilgisayardan oyunu açtığınızda direkt o başarım geliyor.

Ama telefonda veri tüketimi bir tık fazla, onu da belirteyim.

İyi oyun gelene kadar sızıntı takip etmenize gerek yok arkadaşlar, iyi oyun geleceği zaman her yerde istemeseniz de görüyorsunuz zaten. Görmüyorsanız büyük ihtimal en iyi "meh" bir oyun verilecek demektir :D

Sanki "Pine" oyunu gibi duruyor. İndirime de girmemiş
Mantıklı, hem Epic önceden verdiği oyunları çok gizemliymiş gibi tekrar vermeyi de çok sever :D

Son düzenleme:
Keşke dysmantle verseler. Steam zamanı 20 liraydı arkadaşımın hesaptan oynadığım için almamıştım. 500 küsür olmuş çok üzüldüm sonradan. İçinizde ne varsa bir şekilde parayla almaya çalışın. Bu son fırsatımız olabilir.

Keşke dysmantle verseler. Steam zamanı 20 liraydı arkadaşımın hesaptan oynadığım için almamıştım. 500 küsür olmuş çok üzüldüm sonradan. İçinizde ne varsa bir şekilde parayla almaya çalışın. Bu son fırsatımız olabilir.
Xbox içinmiş. :(

Toplaşın gençlik!!

Son düzenleme:
Bugün verilecek oyun tahminen "Melvor Idle", 29 aralıkta verilecek oyun tahminen "Snakebird Complete" ve 2 ocakta verilecek olan oyun düşük ihtimalle"Celeste".

Rezillik şu verilen oyunlar utanır insan.
Neler verilmesini isterdiniz, Elden Ring, Alan Wake 2, Spiderman Remastered, Last of Us Part 1, Hogwarts Legacy, Cyberpunk 2077 Ultimate Edition, Jedi Survivor, RDR 2 hatta GTA 6 Bedava ön siparişi falan mı?

Bedava verilen oyunlara bile laf geliyor çok ilginç gerçekten, kimsenin cebinden bir şey çıkmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı