Epic Games 2024 gizemli oyun tahminleri

Öncelikle hoş geldiniz hocam, bu şekilde beraber tahmin etmek çok güzel oluyor, ben de konu açmanızı bekliyordum.
Cyberpunk :D
Şaka bir yana Watch Dogs Legion deniliyor birçok yerde ben de aynı tahmindeyim.

Merhaba arkadaşlar mâlum gizemli oyunlar verilmeye başlanacak bizim de masaya oturma vaktimiz geldi.
İlk ipucuna baktığımız zaman hacklenme olayı gibi duruyor Watch Dogs serisinden bi' oyun verilebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 2195904

Eki Görüntüle 2195905
Adamım gelmiş. Beleş oyunlar çok umurumda değil eskisi gibi benim pek şu anda ben kupon ve indirimler nasıl olacak onu merak ediyorum hayal kırıklığı yaşatmaz umarım.

Bir tane bedava oyunun da Tiny Tina Worderlands olacağını düşünüyorum o şimdiden burda dursun bedava verilirse etiketlersiniz beni. 😇

Adamım gelmiş. Beleş oyunlar çok umurumda değil eskisi gibi benim pek şu anda ben kupon ve indirimler nasıl olacak onu merak ediyorum hayal kırıklığı yaşatmaz umarım.

Bir tane bedava oyunun da tiny tina worderlands olacağını düşünüyorum o şimdiden burada dursun bedava verilirse etiketlersiniz beni. 😇

Yarın kupon verilecek diyorlar onu bekliyorum, Ghost of Tsushima çıkış yapacağı için kuponla çok uygun fiyata gelecektir.

1715873410744.png

Yeni konular

Geri
Yukarı