Epic Games 28 Aralık'ta hangi oyunu ücretsiz verir?

1703693716660.png

Epic Games 28 Aralık'ta ne verebilir?
Bari rimworld tarzı oyunlar verse. Sürekli düşük seviyede oyunlar veriyor. Epic games şu ana kadar sadece büyük diyebileceğimiz tek bir oyun verdi oda Fallout 3. Artık son 3-4 gün kaldı ve bu 3-4 günde üst üste büyük oyun vermesi düşük ihtimal fakat ben yinede bir sürpriz bekliyorum. Yani direkt olarak isim vermek yanlış olabilir fakat 3-4 gün içinde 1 AAA 2 tane de orta seviye oyun bekliyorum ben.

@Tatsuhiro Satou dün de birisini böyle bir şey olduğundan bahsetti ancak bana pek mantıklı gelmiyor. Bu kadar kişi söylüyorsa belki bir bildikleri vardır. Daha iyi araştırabilmem için spesifik olarak egs'de olmayıp ücretsiz verilmeye başlandığı zaman egs'ye eklenen bir oyun adını söyleyebilir misiniz lütfen, teşekkürler.

@chaturanga @Tatsuhiro Satou ama Cat quest, epic games store'da yok.
Zaten Epic'te olmasa bile ekleniyor oyunlar ücretsiz olunca.

@Tatsuhiro Satou dün de birisini böyle bir şey olduğundan bahsetti ancak bana pek mantıklı gelmiyor. Bu kadar kişi söylüyorsa belki bir bildikleri vardır. Daha iyi araştırabilmem için spesifik olarak egs'de olmayıp ücretsiz verilmeye başlandığı zaman egs'ye eklenen bir oyun adını söyleyebilir misiniz lütfen, teşekkürler.
Olan bir şey sana nasıl mantıklı gelmiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı