Epic Games 3 aylık Nitro nasıl iptal edilir?

wTheORDER

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, ben bakayım dedim Nitro aldım ama nasıl iptal ediceğimi bilmiyorum. 3 ay sonra para kesicrk büyük ihtimalle nasıl iptal edilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün zaten ücretsiz olduğu için kart bilgisi istemedi. O yüzden para da kesmeyecek. Mailinizden Link'e girip Discord'da kart bilgileri girerek aktifleştireceksiniz, ücret kesmeyecek. 3. ayın sonlarına doğru da iptal ederseniz ücretsiz bir şekilde 3 ay kullanacaksınız. Endişelenmenize gerek yok.

Yanlış bilgi vermeyin hocam ürünü Discord da kullanmaya başlamanız için kart bilgisi istiyor yani 4. ayın ilk gününde parayı kesmek için istiyor bunu kart bilgisi istemedi demek yanlış olur. 2 adet yapılabilecek yöntem var 1. sanal kart girmek 2. 3. ayın son günlerinde Nitro'yu iptal etmek.

Ayarlar-abonelik kısmından iptal ediliyor. İllaki ediliyordur mobilde.

Hocam ben Nitro'yu kullanmasam para kesmez değil mi o Nitro Gmail'de dursa, bir de Epic Games aboneliklerde Nitro yoksa hiç para kesmiyor değil mi?
Yanlış bilgi vermeyin hocam ürünü Discord da kullanmaya başlamanız için kart bilgisi istiyor yani 4. ayın ilk gününde parayı kesmek için istiyor bunu kart bilgisi istemedi demek yanlış olur. 2 adet yapılabilecek yöntem var 1. sanal kart girmek 2. 3. ayın son günlerinde Nitro'yu iptal etmek.
Hocam hiç bilgi girmesek Nitro'yu kullanmasam para kesmez değil mi

Sizin verdiğiniz yanlış bilgi. Baştan alayım, Epic Games'ten alınan 3 aylık Nitro ücretsizdir. Mailinizde beklerse para vb. kesmez. Nitro'yu aktifleştirdiğinizde de ücretsizdir ancak sizden kart ve adres bilgileri ister. Bu bilgileri verdikten sonra 3 ay dilediğimiz gibi kullanıp 3. ayın sonunda iptal edersek hiçbir şekilde ücret ödememiş olacağız. Ancak iptal etmezsek yenilenmesi için para kesecektir. Kısaca unutmazsan ücretsiz, unutursan ücretli.

Sizin verdiğiniz yanlış bilgi. Baştan alayım, Epic Games'ten alınan 3 aylık Nitro ücretsizdir. Mailinizde beklerse para vb. kesmez. Nitro'yu aktifleştirdiğinizde de ücretsizdir ancak sizden kart ve adres bilgileri ister. Bu bilgileri verdikten sonra 3 ay dilediğimiz gibi kullanıp 3. ayın sonunda iptal edersek hiçbir şekilde ücret ödememiş olacağız. Ancak iptal etmezsek yenilenmesi için para kesecektir. Kısaca unutmazsan ücretsiz, unutursan ücretli.

Aynı şeyi söylüyoruz sayın dahi arkadaşım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı