Epic Games 60TL kupon ile ne alınabilir?

Stilini sevdiğim oyunlar arasında AC: Odyssey ve Metro var zaten. Kararsız kaldım ben de. Metro'nun ilk 2 oyununu bitirdiğim için biraz ağır basıyor ama aynı zamanda Odyssey de istiyorum.

İki oyunda kendi alanında başarılı. Yinede AC: Odyssey ağır bassın çünkü Metro'yu tatmışsın sonuçta. Farklı denizlere yelken aç. Oynamadım demezsin hiç yoktan.

@437935
Gold almaya değmez bence. Gold yerine Deluxe Paket + Sezon bileti alın daha iyi. Böylece aynı paraya Ultimate Edition sahibi olursunuz.
Not: Epic Games oyun satın aldığınız zaman tekrar kupon veriyorsa bu durum olur. Tekrar kupon vermiyorsa dediğim yöntem işe yaramaz.
Eki Görüntüle 1034343

20 TL'ye gayet iyi bir seçim. Şimdi reis beyi ikna etme vakti :D

------

@Saint Lucia @DaTTeBayoTheFrog Hocam ona da taktik verin yoksa zor almam :D

@437935
Gold almaya değmez bence. Gold yerine Deluxe paket + sezon bileti alın daha iyi. Böylece aynı paraya Ultimate Edition sahibi olursunuz.
Not: Epic Games oyun satın aldığınız zaman tekrar kupon veriyorsa bu durum olur. Tekrar kupon vermiyorsa dediğim yöntem işe yaramaz.
Eki Görüntüle 1034343

Hocam ben anlamadım nasıl aynı paraya Ultimate Edition alınıyor. Gold 67 TL'ye geliyor kuponla ancak Deluxe 23 ve sezon bileti de 83 lira toplam 106 liraya denk geliyor. Baktığım kadarıyla kupon DLC veya sezon biletlerinde de geçmiyor. Direk Ultimate almak 87 lira. Alacaksanız Gold almak daha mantıklı sanki.

Deluxe Edition daha uyguna geliyor. Gold ile can alıcı bir farkı var mı? Ve GFN'de bulunuyor mu?
deluxe edition pack i oyun içi set veriyor kendin oynayarak çok çabuk daha iyisini yapıyorsun o setin,gold edition da season pass de var 2 büyük dlc ekliyor oynaması çok eğlenceli ve aşırı kısa olmayan deluxe tavsiye etmem.

Geçen indirimlerde verdikleri kuponlarla birlikte 20 TL' ye Crysis Remastered, 21 TL' ye AC Origins Gold Edition, 31 TL' ye Farcry 5 Gold Edition ve son olarak 60 TL' ye Bannerlord aldım. Bu arada Gold Paket Origins almak, Deluxe paket Odyssey almaktan iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı