Ücretsiz Epic Games 90 TL'lik oyunu ücretsiz yaptı!

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Epic Games Store'da bu haftanın ücretsiz olarak verilen oyunu şu an Epic Games'te normalde 90 TL'ye satılan Warpips oldu. Oyunun geliştiricisi Skirmish Mode Games yayıncısı Daedalıc Entertainment oyun 29 Nisan 2021 çıkışlı ve haftaya perşembe saat 19.00'a kadar ücretsiz dağıtılacak.

Eskiden çok iyi oyunlar verirdiler. Bunlar da bozdu artık.

Beğenmiyorsan almazsın olur biter adamların işi gücü yok Türkiye'de oyun beğenmeyenlere oyun dağıtacak özel.

Hanımlar beyler kaç sene oldu hala aynı yorumlar. Aynı kişiler mi yoksa yeni gelenler mi aynı yorumları yapıyor bilmiyorum ama yine açıklayayayım.
Epic Games sene ortasında 5 tane gizemli oyun verir ve bunlar genellikle iyi oyunlar olur. Ayrıca sene sonunda 15 tane gizemli oyun verir, bunların da genellikle 2 - 3 tanesi iyi olur.
Bu dönemde iyi oyun vermeleri çok düşük bir ihtimal.
Launcher için de daha önce değişik konuların altında Heroic Games Launcher önermiştim, yine önereyim. Hem Epic Games hem de GOG Launcher olarak kullanabiliyorsunuz. Açık kaynak ve güvenli. Bir Steam değil ama Epic Games Launcher'dan daha iyi çalışıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı