Epic Games Alien Isolation Türkçe yama

ethemcomert54

Hectopat
Daha fazla  
Bu hafta ücretsiz olan Alien Isolation için Epic Games'te geçerli bir Türkçe yama var mı virüssüz?

Ben bu siteden denedim ama doğru yeri seçtiğim halde olmadı yama.

Son düzenleyen: Moderatör:
[
Bu siteden indirebilirsiniz. Steam versiyonu diyor ama Epic Games'te de çalışır mı emin değilim.
bu arkadaşın söylediği siteden programı indir sonra programı açtığında oyunun dosyasını bulamadı tarzında birşey gelecek karşına tamama basıp karşına gelen yeni sayfadan kendin manuel olarak oyunun kurulu olduğu yeri seçip yükleyebilirsin. ben yükledim türkçe şu an (bendeki oyun epic games oyunu steam değil)

@CasuHa peki sizde de oyun Epic Games klasörünün içinde mi bende Epic Games'in içinde değil ayrıca oyunun olduğu klasörü kendim seçmek istediğimde olmuyor.

[

bu arkadaşın söylediği siteden programı indir sonra programı açtığında oyunun dosyasını bulamadı tarzında birşey gelecek karşına tamama basıp karşına gelen yeni sayfadan kendin manuel olarak oyunun kurulu olduğu yeri seçip yükleyebilirsin. ben yükledim türkçe şu an (bendeki oyun epic games oyunu steam değil)
tekrar oynamak için konuyu uyandırıyorum , oyunun olduğu klasör derken exe dosyası mı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı