Epic Games Ark arkadaşla oynama

800k ZED

Kilopat
Merhaba arkadaşlar

Epic Games'de ücretsiz olduğunda arkadaşla Ark aldık ama bir türlü beraber bir oyuna giremedik. Küçük bir araştırma yaptım ve Epic Games'de böyle bir sorun olduğunu gördüm. Şimdi bakınca güncelleme gelmiş bu sorunu düzelttiler mi? Ya da biz bir şeyleri yanlış mı yapıyoruz?

Normalde aynı sunuculara girmeniz gerek benim oynadığım dönemde öyleydi host Game kurup arkadaşını davet edemiyorsun bildiğim kadarıyla ortak bir sunucu belirleyin (örnek: Namık'ın PVP sunucusu) sonra ikinizde o sunucuya girin eğer kendi başınıza oynamak isterseniz bazı ölü unutulmuş sunucular vardır onlara girin en fazla admin ne var ne yok diye bakıp çıkar.

Normalde aynı sunuculara girmeniz gerek benim oynadığım dönemde öyleydi host Game kurup arkadaşını davet edemiyorsun bildiğim kadarıyla ortak bir sunucu belirleyin (örnek: Namık'ın PVP sunucusu) sonra ikinizde o sunucuya girin eğer kendi başınıza oynamak isterseniz bazı ölü unutulmuş sunucular vardır onlara girin en fazla admin ne var ne yok diye bakıp çıkar.

Bağlantı zaman aşımına uğradı diyor Epic Games'den ücretsiz almıştım bunla bir alakası olur mu ya.

Steam'de arkadaşının profiline girip katıl diyebiliyordun ama siz Epic'ten oynuyorsunuz... Vallahi benim bildiğim yöntem aynı sunucuya girme onun dışında birlikte oynayamazsınız belki başka yöntemleri vardır ama ben bilmiyorum.

Hala arıyorsanız söyleyim Hamachi yükliyip birbirinize bağlanıyorsunuz sonra IP4 kopyalıyp open IP4 adresi taba basıp yazıyorsunuz giriyor ikinizde yerel sunucu kuruyorsunuz.

Geri
Yukarı