Epic Games aynı anda 2 oyun almak

Arkadaşlar Epic Games Store'da 60 TL değerindeki kuponu assasin's Creed Origins'te kullanmak istiyorum ancak 78 TL oluyor 80 olması lazım ekstra olarak bir oyun daha birlikte alıp fiyatı arttıramıyor muyuz?
Senin için ne kadar avantajlı olur bilmiyorum ama AC Origins Gold Sürüm 101.25 tl etiket fiyatına sahip kuponla birlikte 41.25 tl oluyor. Hem ana oyunu almaktan daha ucuz hem de ekstra içerik barındırıyor. Öte yandan AC Odyssey'e de bakabilirsin bir çok kişi Origins'e göre daha iyi olduğunu söylüyor ve kuponla birlikte 28.77 tl

Senin için ne kadar avantajlı olur bilmiyorum ama AC Origins Gold sürüm 101.25 TL etiket fiyatına sahip kuponla birlikte 41.25 TL oluyor. Hem ana oyunu almaktan daha ucuz hem de ekstra içerik barındırıyor. Öte yandan AC Odyssey'e de bakabilirsin birçok kişi Origins'e göre daha iyi olduğunu söylüyor ve kuponla birlikte 18.77 TL.

Odyssey'i aldım 28.77 TL'ye.

Merhaba alakasız olacak fakat psunuzdan memnun musunuz almayı düşünüyorumda.

Merhabalar.

Ben gayet memnunum. High Power zaten seviye olarak iyi bir markadır. Yalnızca Simplicity serisinin fiyatları fazlasıyla arttı. Işık düşünceniz yoksa Element BR 750W 80+ Bronze fiyatına ve ileriye dönük olmasına göre daha iyi bir tercih olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı