Epic Games Battlefront II'yi ücretsiz verecek

Güzel kardeşim konuya dahil olan sensin. Ondan sonra rahatsız olan yine sensin. Yazmazsın yorumunu kimsede sana bir şey diyemez. Ne bu tavırlar ya. Epic Games ne yaptı size ? Gerçekten sorunlarınızın olduğu çok açık. Hayatımda asla yer vermediğim ve birçok kişinin yer vermediği kişiliktesiniz. O yüzden yalnız kalmışsınız çok belli ediyorsunuz. Normalde hiç yorum yapmam forumların hepsinde ama gerçekten yaptığınız saçmalığa sessiz kalamadım. Allah, beni ve benim gibi düşünenleri sizin karakterinizde olan insanlardan çok uzak tutsun inşallah.
"Güzel kardeşim" sen ne saçmalıyorsun ?

Yazdığım yorumlardan karaktersiz ve yalnız olduğuma nereden vardın, hangi akla hizmet ediyorsun ?

Adam alaycı bir tavırla espri yapıyor, ben de bundan rahatsız oluyorum. Bunda ne var ki ?

@Onur Altuğ Sever ile küçük bir tartışmamız oldu ama senin gibi birkaç mesaj görüp karşısındaki sorunlu ve karaktersiz ilan eden birisi geliyor.

Dur ! Ben de gidip olayı büyütmeye çalışmandan dolayı senin karaktersiz ilan edeyim, ne güzel olur di mi ? Tıpkı senin bana yaptığın gibi. 🤯

Tartışma bir yana, bu oyunun verilmesi çok güzel olur. Sadece EA Play ile azıcık bir deneme şansım olmuştu, tadını çıkarmaya pek de fırsatım olmadı. 🥺

"Güzel kardeşim" sen ne saçmalıyorsun ?

Yazdığım yorumlardan karaktersiz ve yalnız olduğuma nereden vardın, hangi akla hizmet ediyorsun ?

Adam alaycı bir tavırla espri yapıyor, ben de bundan rahatsız oluyorum. Bunda ne var ki ?

@Onur Altuğ Sever ile küçük bir tartışmamız oldu ama senin gibi birkaç mesaj görüp karşısındaki sorunlu ve karaktersiz ilan eden birisi geliyor.

Dur ! Ben de gidip olayı büyütmeye çalışmandan dolayı senin karaktersiz ilan edeyim, ne güzel olur di mi ? Tıpkı senin bana yaptığın gibi. 🤯

Tartışma bir yana, bu oyunun verilmesi çok güzel olur. Sadece EA Play ile azıcık bir deneme şansım olmuştu, tadını çıkarmaya pek de fırsatım olmadı. 🥺
Adamsın.

Geri
Yukarı