Epic Games Bir Tane Daha mı Gizemli Oyun Verecek?

Şöyle bir görselle karşılaştım. Sanırım gelecek haftalarda bu oyunları verecekler.
97137646_548571219111787_8329704370371297280_n.jpg

Benzer etki diyorum. Yaratır canım niye yaratmasın çok fazla satmış bir oyun. Minecraft olabilir bir kaç oyun var bu etkiyi yaratmak için ama biraz eski olması gerekecektir. RDR2 gibi bir oyunu vermez.
Witcher 3 benzer bir etki falan yaratamaz. Eşit oyunlar değiller. Bu arada bana göre sıradan, ilgi çekmeyen bir oyun. Arkadaşın dediği gibi anca RDR 2 tarzı üst seviye bir oyun yaratır şayet ki RDR 2'de benim gözümde 5 para etmez. Yok kılıç kalkanmış, yok at sürmeymiş hep aynı terane. Yıl olmuş 2020 azıcık SCİ-Fİ.

Evet. Önümüzdeki perşembede verilecek bir tane daha. Steam'i satıp Epic Games'in beleş oyunlarına yükleneceğim artık.
Açıkçası bence epic games çok saçma bir politika uyguluyor beleş oyunla üye kasmak gibi alım satımlarındada fortnite anpara yüklemek dışında çok nadir bir kaç oyun alınır o da steamde olmadığından ya da pahalı olduğundan ama şahsi görüşüm olarak bir oyun alıcaksam steamden alırım her yönden daha iyi bence hesabını epice geçiş için satmak saçma.

Geri
Yukarı