Epic Games bugünkü gizemli oyunu " Saints Row"

Pahalı olması veya adının olması iyi olduğu anlamına gelmiyor. Oyun kültürü RDR2'den ibaret olan tayfanın gazını alır o kadar. Onun dışında dün verilen Cat Quest falan bundan çok daha kaliteli bir oyun. O kadar kötü bir oyun ki bu 2008'de çıkan Saints Row 2 bile daha keyif verir şu an.
Lafı ağzımdan aldın. Sırf yüksek bütçeli ve pahalı bir oyun diye otomatik iyi bir oyun vermiş olmuyorlar. Tabii ki bedava olması güzel o kısma bir şey demiyorum.
1703949239625.png
1703949248266.png

@Cchi @NotAKnightAnymore @Corizeo o zaman daha da kötü. En azından orijinal olanı iyiydi bula bula bu çöpü mü bulmuşlar verecek. Artık oyunun satışları ne durumdaysa 4 ay sonra Epic'in kapısına dayanmışlar "ağam çok iyi fiyata 1 milyon kopya veririm" diye.
Muhtemelen Epic'te bu oyunun çok sevilmediğini(Türk basınında yine çok bilinmiyor fakat yabancı basında bir kaç ayda bir alay edildiğine denk geliyorum hâla) biliyor. Yılbaşına bu oyun yerine %60 ihtimalle verilecek olan Marvel's Guardians of the Galaxy'i bırakmışlar.

Düzgün oyun vermeye başlamadı hala yılbaşına geldik.

Vereceğini verdi, en azından The Outer Worlds kaliteli bir yapım. Saints Row'u da "sağa sola roket atam, ateş edem"ci çocukların ağzına bir parmak bal çalmak için atmışlar.

Verdiği oyunlardan kötü olduğuna emin olduğum tek oyun. Birçoğunu oynamamıştım, Outer Worlds'ün adını duymayıp iyi değil deyip, buna iyi demek garip. Sadece adı var ve serinin en kötü oyunu. Saints Row serisini hiçbir zaman beğenmesem de bu oyunu seriyi sevenler de beğenmedi. Misafir çocuğunu 10 dakika eğlendirmek için kütüphaneye eklemeye değebilir.

Düzgün oyun vermeye başlamadı hala yılbaşına geldik.
Aslında Destiny 2 paketi, Fallout 3 GOTY, Art of Rally, The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition, Cat Quest iyi oyunlar. Sadece ya bir çoğu Game Pass'te oluyor ya da Türkiye'de bilinmiyor. O yüzden size kötü gibi gelmiştir.

Bir de yapan şirketin adı olan ve normalde iyi oyun yapan fakat kendisi kötü olan Ghostwire Tokyo var.

Ghostwire Tokyo'yu biraz oynayıp salmıştım. İyi oyun kesinlikle değil ama çok kötü de diyemem biraz da olsa farklı bir deneyimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı