Epic Games Bugünün ücretsiz Oyunu The Long Dark Olabilir!

The-Long-Dark.png

The Long Dark 2.jpg

Bildiğiniz gibi yıl sonuna kadar Epic Games Store'da her gün bir ücretsiz oyun veriliyor. Bugünün oyunun belli olmasına az süre kala söylentiler de var. Yukarıdaki görsel oyunun açılacağı süreye kadar olan bekleme ekranı ve orada Balta bulunmasına karşın yüksek ihtimalle The Long Dark olabileceği düşünülüyor. Bunun yanında The Long Dark'ın Epic Games Store'da bulunmaması da ihtimali biraz daha yükseltiyor gibi. En azından forumda Left 4 Dead 2 verilecek diyen arkadaşlardan daha mantıklı bir tahmin olabileceğini düşünüyorum. :D

Normalde bu tahminlere ve söylentilere pek inanmam fakat bunun olabilitesi bır tık daha fazla olduğu için diğer sızıntılara göre paylaşmak istedim. Tutarsa Epic Games kahinliğine başlayacağım. (!) Merak etmeyin ilk ben bildim diye de ortalıklta hava atmam birileri gibi. İyi sosyaller. :D

Bence de The Long Dark verilecek. Zaten şuan tahmin yapmaya gerek kalmadı, 1 saate haberimiz olur fakat umarım The Long Dark'tır :)

Toplamda 3. hikayeli oyun olur -bu oyun bedava olursa- bilgisayarımda, iyi olur :)

Yeni konular

Geri
Yukarı