Epic Games daha ne kadar gizemli oyun verecek?

Sen Steam'in hangi yönü önde dedin ben atölye dedim mağazaya gelirsek sepet ve daha fazla oyun avantajı var Epic veya Steam umrumda değil sonuçta bana para kazandirmıyorlar isteyen istediğini kullanabilir.

Dostum ben "Epic Games'den ne yönde daha üstün Store olarak?" bu cümleyi bütün bir şekilde okuduğunda anlaşılıyor tabii anlamaman ya da anlamak istememen normal sorumu tekrarlıyorum Store olarak Steam Epic'den ne yönde üstün? Cevabını söyler misin lütfen?

Dostum ben "Epic Games'den ne yönde daha üstün Store olarak?" bu cümleyi bütün bir şekilde okuduğunda anlaşılıyor tabii anlamaman ya da anlamak istememen normal sorumu tekrarlıyorum Store olarak Steam Epic'den ne yönde üstün? Cevabını söyler misin lütfen?
Niye her zaman birşeyleri karşılaştırmak zorundasınız? İkisini de kullansanız olmuyor mu ama yok illa yarıştıracaksınız.

Niye her zaman bir şeyleri karşılaştırmak zorundasınız? İkisini de kullansanız olmuyor mu ama yok illa yarıştıracaksınız.

Sen ne diyorsun ya biz burada saatlerdir tartışıyoruz atlıyorsun ortaya laf atıyorsun şu an lütfen bir git başkalarının tartışmasına atla.

Sen ne diyorsun ya biz burada saatlerdir tartışıyoruz atlıyorsun ortaya laf atıyorsun şu an lütfen bir git başkalarının tartışmasına atla.
IQ'su yaşına eşit kardeşim burası Instagram DM'si değil. Herkese açık bir konu olduğundan dolayı yorum yapabiliyorum gördüğün üzre.

IQ'su yaşına eşit kardeşim burası Instagram DM'si değil. Herkese açık bir konu olduğundan dolayı yorum yapabiliyorum gördüğün üzre.

Yorum yapabilmen senin bu kadar saçma bir şekilde "hadi herkes barışsın el ele tutuşsun" tavrında IQ'suz yorumlarını eleştiremiyceğim anlamınada gelmiyor.

Ben mi yanlış anlıyorum Store olarak oyun sayisi ve sepet olarak üstün.

Yorum yapabilmen senin bu kadar saçma bir şekilde "hadi herkes barışsın el ele tutuşsun" tavrında IQ'suz yorumlarını eleştiremiyceğim anlamınada gelmiyor.
Haklısın bu baya IQ dolu bir yorum. Boş yapıyorsun sadece. Herkese açık bir yere yorum yapıyorsan diğer insanların da yorum yapmalarini garipsememen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı