Epic Games Daha Önce Nitro Kullanmamama Rağmen Hata Veriyor

Ksotar

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games'in verdiği Nitro'yu aldım. Fakat daha önce Discord hesabımda hiçbir şekilde Nitro alıp kullanmamama rağmen bana daha önce Nitro kullandın diye hata veriyor ve kullanamıyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'in verdiği Nitro'yu aldım. Fakat daha önce Discord hesabımda hiçbir şekilde Nitro alıp kullanmamama rağmen bana daha önce Nitro kullandın diye hata veriyor ve kullanamıyorum. Nasıl düzeltebilirim?
Aynısı banada oldu sorun yok discord uygulamasından hesap ayarlarınıza girin discord nitro başlığında üyeliğinizin aktif olduğunu görürsünüz.
Ya hocam benim de bir sorunum var ben Nitro'yu Epic Games'de satın aldım ama etkinleştirmedim Discord'da sizce para keser mi?
Hayır kesmez, aktifleştirme yapmak için bir kart girmeniz istiyor siz girmediğiniz için para gitmez.

Ya hocam benim de bir sorunum var ben Nitro'yu Epic Games'de satın aldım ama etkinleştirmedim Discord'da sizce para keser mi?

Para kesecek kartı ilah katından mı bulacak ? Eğer etkinleştirmediyseniz para kesmez. Etkinleştirdiyseniz de para kesmez. Etkinleştirdikten sonra, ayarlar > abonelikler > aboneliğimi iptal et derseniz 3 ay sonra oto iptal olur.

Bende de resimdeki hatayı veriyor.

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-11_164616.png
    resim_2021-06-11_164616.png
    27,2 KB · Görüntüleme: 107

Geri
Yukarı