Epic Games doğrulama kodu gelmiyor

Berkmoon58

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 2 haftadan beri Epic Games hesabıma giriş yapmayı deniyorum şifremi giriyorum fakat herhangi bir doğrulama kodu gelmiyor. Birkaç kez şifremi sıfırlayıp öyle denedim fakat işe yaramadı. İçinde oyunlarım olmasa önemsemezdim fakat hesabıma erişmem gerekiyor. Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Merhaba. Yaklaşık 2 haftadan beri Epic Games hesabıma giriş yapmayı deniyorum şifremi giriyorum fakat herhangi bir doğrulama kodu gelmiyor. Birkaç kez şifremi sıfırlayıp öyle denedim fakat işe yaramadı. İçinde oyunlarım olmasa önemsemezdim fakat hesabıma erişmem gerekiyor. Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Ben bu sıkıntının benzerini yaşadım. Watch Dogs2 oynamak istediğim'de Ubisoft hesabımı bağlamam gerekiyordu ve bağlıyorum ama iptal ediyordu sistem otomatik. Daha sonra şifremi nickimi değiştireyim dedim maile kod gelmiyordu. Mail değiştireyim dedim maile kod gelmiyordu. Telefon bağlayayım dedim kod gelmiyordu hesap buga girmişti. Canlı destek ile Epic Games'le iletişime geçtim hesabımın mailini değiştirdiler ve sıkıntım düzelmişti. Sizde canlı destekle iletişime geçin başka bir hesap açıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı