Epic Games dosya doğrulama çok yavaş

İşletim sistemi
Windows 10

RSTUDIOS

Kilopat
Daha fazla  
Epic Games GTA indirdim sonra bu doğrulama çıktı karşıma aşırı yavaş oluyor %78'e kadar 200 ile 70 MB arası iken şu an resimde gördüğünüz gibi. Bunun hızlanması hiç mümkün değil değil mi? Çok uzun sürecek yani.
Sistemde SSD yok.
epic games.PNG

Grafiği önemsemeyin. Launcher bozuk. SSD yoksa yapacak bir şey yok. Bekleyeceksiniz.

Bozuk olduğunu sanmıyorum çünkü attığım anda 78 olmuştu şu an 79 yani. Ama 78'e kadar bu kadar yavaş değildi hatta ilk hızında olsaydı şuana kadar bitmesi lazımdı.
Bir anda %95 fırladı galiba launcer hatalı dediği gibi.

Son düzenleme:
Epic Games GTA indirdim sonra bu doğrulama çıktı karşıma aşırı yavaş oluyor %78'e kadar 200 ile 70 MB arası iken şu an resimde gördüğünüz gibi. Bunun hızlanması hiç mümkün değil değil mi? Çok uzun sürecek yani.
Sistemde SSD yok.
Eki Görüntüle 645301

Bende de aynı sorun oldu, 92'de tıkandı doğrulanıyor dıyor. Yaklasık 5 saate yakın oldu ne kadar zaman ıcınde doğrulama bıter?
Bir gün oldu ama benim hdd baya eski okuma hızı yavas oldugundan dolayida olabilir olmadi bende biraktim kismet deilmis😞

Son düzenleme:
Bende de aynı sorun oldu, 92'de tıkandı doğrulanıyor dıyor. Yaklasık 5 saate yakın oldu ne kadar zaman ıcınde doğrulama bıter?
Bir gün oldu ama benim hdd baya eski okuma hızı yavas oldugundan dolayida olabilir olmadi bende biraktim kismet deilmis😞
Yeni gördüm. Ya ne kadar bekledim hatırlamıyorum ama kapatmadim hiç indirmesine devam ettim dediğiniz gibi hdd ve eski olduğu için doğrulama uzun sürüyor

Sistemde SSD yok.
Eki Görüntüle 645301
Ben de aynı sorunu yaşıyordum ve sorunun hdd deki bad sectorlerden kaynaklandığını öğrendim. HDD Regenerator programıyla hdd deki bad sectorleri temizledim ve 80-120 MB/S arası hıza ulaştım dosyaları doğrulamak için, yani okuma hızı 1 mb bile değilken (400 kb/sn falan civarında) 10 larca mb a çıktı.

Sistemde SSD yok.
Eki Görüntüle 645301
Bende dün indirdim GTA5i. indirmem yaklaşık 3 saat sürdü internet hızlıydı. Ancak 21 saattir doğrulanıyor ve %93 te şuan. HDD takılı bir de baya eski bir HDD ondan herhalde. Ama şöyle bir şey var diğer platformlarda her oyunu çok hızlı bir şekilde doğrulayabiliyorum. epic games de biraz yavaş sanırım

Yeni konular

Geri
Yukarı