Epic Games düşük indirme hızı

mühendis52

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Epic Games üzerinden GTA 5 indirmeye başladım fakat normalde indirme hızım yaklaşık 2MB iken Epic Games uygulamasında indir bölümünde 500KB civarı yazıyor bunu yükseltme şansım yok mu?

Orada gösterilen değer yanlış. NetLimiter gibi bilgisayarın internet kullanımını gösteren uygulamalardan doğru değerleri takip edebilirsin.

Selam şunu deneyebilirsin

1-) Başlata %localappdata% yaz ve enter a bas
2-) EpicGamesLauncher / Saved / Config / Windows / Engine ye çift tıkla boş bir not defteri açılıcak
3-) Açılan Alana şunu yaz ve kaydet ;

[HTTP] HttpTimeout=10
HttpConnectionTimeout=10
HttpReceiveTimeout=10
HttpSendTimeout=10

[Portal.BuildPatch]
ChunkDownloads=3
ChunkRetries=20
RetryTime=0.5

4- Daha sonra gta 5 in indirmesini durdur. Sağ tık yapıp epic gamesten çık sonra tekrardan giriş yap azda olsa etkileyecektir bende şuanda indiriyorum gta 5 biraz etkiledi...

Merhaba, Epic Games üzerinden GTA 5 indirmeye başladım fakat normalde indirme hızım yaklaşık 2MB iken Epic Games uygulamasında indir bölümünde 500KB civarı yazıyor bunu yükseltme şansım yok mu?

Arkadaşın dediği gibi o veriler yanlış ben 6mb/s indiriyorum normalde fakat 450 kbp/s gözüküyordu ama GTA 5 5 saatte indi.

Selam şunu deneyebilirsin

1-) başlata %localappdata% yaz ve enter a bas
2-) epicgameslauncher / saved / Config / Windows / Engine'ye çift tıkla boş bir not defteri açılayacak
3-) açılan alana şunu yaz ve kaydet;

[HTTP] httptimeout=10
Httpconnectiontimeout=10
Httpreceivetimeout=10
Httpsendtimeout=10

[Portal.BuildPatch]
Chunkdownloads=3
Chunkretries=20
Retrytime=0.5

4- Daha sonra GTA 5'in indirmesini durdur. Sağ tık yapıp Epic Games'ten çık sonra tekrardan giriş yap az da olsa etkileyecektir bende şu anda indiriyorum GTA 5 biraz etkiledi...

İndirmemi durdurup çıkış giriş yaparsam indirdiklerim silinir mi?

Geri
Yukarı