Epic Games Fall Guys masaüstü kısayolu gözükmüyor

thecrackdancer

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Epic Games üzerinden Fall Guys indirdim oyuna masaüstünden tıkladığımda da sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Fakat simgesi gözükmüyor. Yardım edebilen varsa çok memnun olurum.

Desktop Screenshot 2023.04.30 - 12.40.38.90 (2).png

Merhaba. Epic Games üzerinden Fall Guys indirdim oyuna masaüstünden tıkladığımda da sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Fakat simgesi gözükmüyor. Yardım edebilen varsa çok memnun olurum.

Eki Görüntüle 1760490
Evdeki 2 bilgisayara da yükledim, aynı durumdayım. Sizinle alakalı değil, epic games veya fall guys ile ilgili.

O kısayolu sil ve "Windows + R " yap. Çalıştır ekranı açılacak. Oraya "shell:appsfolder" yaz ve "ENTER" a bas. Çıkan pencereden Fall Guys'ı bul ve sağ tıklayıp kısayol oluştur de. Kısayol oluşturulamıyor masaüstüne atılsın mı tarzı uyarı gelecek. Tamama bas ve bu kadar. Düzelmesi gerekiyor bunu yapınca.

Diğerleride deneyebilir isterse.

O kısayolu sil ve "Windows + R " yap. Çalıştır ekranı açılacak. Oraya "Shell: Appsfolder" yaz ve "ENTER" a bas. Çıkan pencereden Fall Guys'ı bul ve sağ tıklayıp kısayol oluştur de. Kısayol oluşturulamıyor masaüstüne atılsın mı tarzı uyarı gelecek. Tamama bas ve bu kadar. Düzelmesi gerekiyor bunu yapınca.

Diğerleride deneyebilir isterse.

Dediklerinizi uyguladım fakat bu sefer dediğiniz dosya klasöründe Fall Guys gözükmüyor. Çoğu Steam ve Epic Games oyunlarım orada gözüküyor,fakat Fall Guys yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı