Çözüldü Epic Games format sonrası oyunları gösterme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Van Der Linde

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
theeroticbarber çalışanı
Merhabalar, dün format attım Epic Games'de RDR2 yüklü idi format atınca gözükmez oldu doğal olarak. Oyunun dosyaları duruyor, dosyaları Epic Games'e nasıl gösterebilirim?

Çözüm
Merhabalar, dün format attım Epic Games'de RDR2 yüklü idi format atınca gözükmez oldu doğal olarak. Oyunun dosyaları duruyor, dosyaları Epic Games'e nasıl gösterebilirim?

Format attıysanız sistem diskindeki tüm bilgiler silinir, başka bir diskte ise yapmanız gerekeler şunlar:

• Oyunun orijinal dosyasının adını değiştirin, Epic Games'den oyunun indirmesini başlatın, 1dk bekleyin.
  • Epic Games'in oluşturduğu klasöre oyunun ismini değiştirdiğimiz dosyadaki klasörünü kopyalayın.
  • İndirmeye devam ettiğiniz zaman otomatik olarak doğrulanacaktır.

Format attıysanız sistem diskindeki tüm bilgiler silinir, başka bir diskte ise yapmanız gerekeler şunlar:

• Oyunun orijinal dosyasının adını değiştirin, Epic Games'den oyunun indirmesini başlatın, 1dk bekleyin.
  • Epic Games'in oluşturduğu klasöre oyunun ismini değiştirdiğimiz dosyadaki klasörünü kopyalayın.
  • İndirmeye devam ettiğiniz zaman otomatik olarak doğrulanacaktır.

Çözüm
Fotmat attığımda D dosyasını yedekledim. Steam ve Epic games oyunları içindeydi.
Steam oyunları silinmedi.
Epic Games oyunları dosya olarak gözüküyordu ama arayüzünde yüklü değil olarak gözüküyordu ve tekrar indirmem gerekti.
Dosyaya bastığımda da hata veriyordu. Sanırım Epic Games ile alakalı bir sorun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı