Epic Games FSR 3 mod Cyberpunk çalışmıyor

Sildim ancak o ekran açılıyor üstüne Epic'de Alan Wake 2 var aynısı onda da oluyor. Sizin Cyber Ultimate mi? Düz mü?

Düz,olmuyor. Bu arada mod çok da stabil değil ara sıra droplar olabiliyor ama daha betada olduğu için sıkıntı yok.

Kanka sadece overlay klasörünü sil yaptıktan sonra oyun dosyalarını doğrula
Söylediğin klasörlerden sadece overlay olanı vardı. \managedArtifacts diye bir kısım yoktu. Var olanı da silince Epic komple bozuldu ve açılmadı. Mecburen Epic Games'i silip, yeniden yükledim. Sayende RDR2, Cyberpunk 2077 hepsi silindi. Oyunların silinmesine yanmıyorum, hızlıca indiririm de umarım RDR2 hikâyesi buluta kaydoluyordur, yoksa o kadar emeğim çöp olacak.

Suç ben de ki tufaya düşüp, senin önerine uydum. Öfkemin haddi hesabı yok. Forumda olmasak farklı konuşurdum. Neyse, sağ olasın.

Son düzenleme:
Söylediğin klasörlerden sadece overlay olanı var. Onu da silince Epic komple bozuldu ve açılmıyor. Mecburen Epic Games'i silip, yeniden yükledim. Sayende RDR2, Cyberpunk 2077 hepsi silindi. Şimdi yeniden grafik ayarı çek. Umarım RDR2 hikâyesi buluta kaydoluyordur, yoksa o kadar emeğim çöp olacak.

Suç bendeki tufaya düşüp, senin önerine uyduk. Sağ olasın.

Kanka Epic'i silmene gerek yoktuki. Direk Epic'i kursaydin olurdu.

Düzgünce açıklasan, bunlar olmazdı. Yeniden yükleyin deyince, normal bir PC kullanıcısı silip yeniden yükler. Neyse, başka kullanıcıların başı yanmasın. Şimdi 214 GB oyunu yeniden indiriyorum. Tek ümidim, RDR2 ilerlemesinin silinmemesi.

Düzgünce açıklasan, bunlar olmazdı. Yeniden yükleyin deyince, normal bir PC kullanıcısı silip yeniden yükler. Neyse, başka kullanıcıların başı yanmasın. Şimdi 214 GB oyunu yeniden indiriyorum. Tek ümidim, RDR2 ilerlemesinin silinmemesi.

Dostum sorabilirdin bir de kesin çözüm olarak bir şey demedim Epic'i silince uygulamarın gitmesini bilmemek senin sorumluğun. Ve ilerlemen gitmezsen kaydettiysen ya da oto kayıt açıksa.

Dostum sorabilirdin bir de kesin çözüm olarak bir şey demedim Epic'i silince uygulamarın gitmesini bilmemek senin sorumluğun. Ve ilerlemen gitmezsen kaydettiysen ya da oto kayıt açıksa.
Steam'i silince, oyunlar gitmiyor. Epic Games'i de öyle düşündüm temiz kurulum olsun diye. Oto kayıt açıktı. Manuel kayıt da yapmıştım. Belgelerde Rockstar Games altında bir RDR2 kayıt dosyası var. Tedbiren yedekledim. Oyun birazdan inmiş olacak, kontrol edeceğim. Tek temennim, oyun ilerlememin kaybolmaması. Cyberpunk 2077'ye henüz başlamamıştım, ondan yana sorun yok. Önerine gelecek olursak da dediğim gibi \managedArtifacts klasörü yoktu. İlk klasörü silince de söz konusu sorunu yaşadım. Zararın neresinden dönersek kârdır, yapacak bir şey yok.

Evet bunu denedim bir sorunla karşılaşmadım

Söylediğin klasörlerden sadece overlay olanı vardı. \managedartifacts diye bir kısım yoktu. Var olanı da silince Epic komple bozuldu ve açılmadı. Mecburen Epic Games'i silip, yeniden yükledim. Sayende RDR2, Cyberpunk 2077 hepsi silindi. Oyunların silinmesine yanmıyorum, hızlıca indiririm de umarım RDR2 hikâyesi buluta kaydoluyordur, yoksa o kadar emeğim çöp olacak.

Suç bendeki tufaya düşüp, senin önerine uydum. Öfkemin haddi hesabı yok. Forumda olmasak farklı konuşurdum. Neyse, sağ olasın.

Bro sonuçta Epic Games'in kurucusu değilim bende aynı vakayı yaşadım oyunlarım silindi ve sadece overlayı demişim sen hepsini silmişsin silmesen masaüstüne atsanda oluyormuş zaten acemiliğimize denk geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı