Epic Games gizemli oyun ne olur?

Adam gizemli oyun diyerek herkesin gözünü kendine çevirmeyi başardı. Reklamları işe yaradı yani. Bu işlerden anlamayıp eleştirmen garip. Bir de adam sana sormayacak hangi oyunu bedava vereceğini tabii ki. Anlaştığı firma neyse ona göre verecek. Sana göre çöp olan oyun diğerine göre müthiş olabilir. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

Hayır başarmadı bunu belirtmek isterim. Eğer böyle çöp oyun verecekse Epic Launcher'in ismi common Launcher olur. Güzel oyunları verirken neden gizemli oyun yazmadı? Evet zevkler tartışılmaz ben sadece kendi zevkimi söylüyorum. Sende buna karışamazsın.

Rage 2'yi verirlerken neden oraya "Gizemli Oyun" diye yazmadılar o zaman? Neden abi, neden?
Borderlands 3 için de "Gizemli Oyun" dediler istediklerine bağlı platform onların istediğini yaparlar. Reklam politikası zaten yaptıkları. Babalarının hayrına vermiyorlar o bedava oyunları yani.

Hayır başarmadı bunu belirtmek isterim. Eğer böyle çöp oyun verecekse Epic Launcher'in ismi common Launcher olur. Güzel oyunları verirken neden gizemli oyun yazmadı? Evet zevkler tartışılmaz ben sadece kendi zevkimi söylüyorum. Sende buna karışamazsın.
Epic Games marketing kısmında mı çalışıyorsun nereden biliyorsun başaramadığını? Sadece forumda bile 30-40 tane konu açıldı yüzlerce kişi sadece bu forumda konuştu. YouTube'de bir ton video çekildi. Twitter'da bir ton mesaj yazıldı. Daha nasıl başaramadılar?

Bir şey bilmeden konuşmak saçma oluyor :D

Bir şey bedava veriliyor diye, tamam demek zorunda değiliz ki? Yani bedava olmasına rağmen ölücülüğü abartanlara ben de sinir oluyorum ama, NBA 2K21 iyi bir oyun değil, daha iyi bir oyun vermelilerdi demek de gayet normal bir şey. Fikir belirtiyoruz şurada. Bir şeyin bedava olması, ''Teşekkürler efendim'' diye her verileni kabul etmemizi de gerektirmiyor ki.

Kaldı ki Epic bunu babasının hayrına yapmıyor ki? Gizemli oyun diye millete hype yaptırdılar, herkes sabah akşam girip çıkıyor/çıkacak siteye. Eh, gizemli oyun verilince bir de ''Mega Vault Sale'' başlayacak, millete oyun satacaklar. Siteye giren herkesin gözüne çarpacak bu da.

Ben Epic Games'e şubatta kayıt oldum keşke önceden kayıt olsaydım diyorum PC çök kötü diye kayıt olmamıştım keşke 2 3 ay önce kaydolsaydım Long Dark alabilirdim şimdi indirim bekliyorum.

Türkçe seti alalım mı sana? "Sadece bu forumda bile" bu yazıdan ne anlıyorsun? Neyse tartışmayacağım.

Sanki bana para verdi de bu oyun çıkacak diye sitem ediyor :D

Geri
Yukarı