Epic Games gizemli oyun ne olur?

GeForce NOW da olan bir oyun versinlerde ne verirlerse versinler.
Umarım AC ya da Far Cry serisinden olur, RDR2 gibi hayaller görmeyin arkadaşlar :D.

Arkadaşlar öyle God of War, RDR 2 gibi oyunlar beklemeyin... Watch Dogs 2 ise zannetmiyorum hatta bir ara Ubisoft ücretsiz vermişti. Far Cry oyunlarından şüpheliyim. Fall Guys çıkacağını zannediyorum. GTA 5 vermeleri imkansız zaten bir defa verilmişti. Çok ama çok küçük bir ihtimal içimden geçiyor ki o da For Honor yani kim bilir ters köşe yaparlar belki de:)evet o oyunda ücretsiz verildi ama çok zaman geçti aradan GTA'nın daha suyu ısınmadı. CoD oyunu verebilirler. Assasin Creed zannetmiyorum ama bir ihtimal var. Tırt bir oyun çıkmaz diye tahmin ediyorum. Call of wild gibi bir oyun da olabilir...

Activision'un bedava oyun vereceğini sanmıyorum adamlar yıllardır kaç yıllık oyuna indirim getirmiyorlar Fall Guys vereceklerdir çok büyük ihtimalle veya ucuz bir oyun verirler.

@EMIYA 80€'luk oyunu bedava vermezler.
Zamanında 450tl lik oyunu bedavaya vermişlerdi. NBA 2k21. Sadece tahmin ama bana kalırsa pahalı ve özel bir oyunun olacaiı ve kimsenin beklemeyeceği bir oyun sunacaklar.
Activision'un bedava oyun vereceğini sanmıyorum adamlar yıllardır kaç yıllık oyuna indirim getirmiyorlar Fall Guys vereceklerdir çok büyük ihtimalle veya ucuz bir oyun verirler.

O şirketin bir ayağı çukurda son zamanlarda olan ifşaları nedeni ile bazı yatırımcıları anlaşmasını fesh etti. Bir şey beklemiyorum açıkçası.

Geri
Yukarı